راز Changpeng Zhao برای ایجاد تیم‌های قوی

Changpeng Zhao، مدیر عامل Binance، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در حجم معامله، راز خود را برای ایجاد یک تیم جامع از کارمندان برای هر استارت‌آپی فاش کرده است. به گفته ژائو، فشار خارجی به اتحاد تیم پشت صرافی کمک کرده است و همچنین باعث می‌شود تیم بایننس بیشتر به هدف خود یعنی افزایش آزادی پول برای مردم در سراسر جهان سوق پیدا کند.

 

مدیر عامل بایننس، چانگ پنگ ژائو، فشار وارده به ایجاد تیم‌های فشرده کمک می‌کند

Changpeng Zhao، مدیر عامل Binance، در رسانه‌های اجتماعی توضیح داد که به اعتقاد او یک راز کوچک برای ایجاد تیم‌های فشرده در شرکت‌ها وجود دارد. در میان گزارش‌های اخیر که نشان می‌دهد چندین مدیر سطح بالا پس از پاسخ به تحقیقات در حال انجام توسط وزارت دادگستری ایالات متحده، شرکت را ترک کرده‌اند، ژائو عناصر مورد نیاز برای ایجاد و نگهداری یک تیم جامع در یک استارت‌آپ را شرح داد.

 

ژائو بیان کرد:

این کار تیم سازی، شام، گردش و غیره نیست. این تمرینات مربیگری، مربیان یا کوچک کردن جادویی نیست. این سخنان راه رهبران الهام بخش نیست. همه موارد فوق کمک می‌کنند اما با گذشت زمان محو می‌شوند، اما راز آن فقط مقداری فشار خارجی است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا