اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

تغییر در لایحه ارزهای دیجیتال برزیل

دستورالعمل جدید سازمان نظارت بر اوراق بهادار برزیل، CVM، اکنون خواستار تغییرات خاصی در لایحه ارزهای دیجیتال است که در حال بررسی در کنگره است. این سازمان می‌خواهد خلأ سند فعلی را اصلاح کند که در آن برخی از توکن‌ها، از جمله کالاهای فیزیکی توکن‌شده و اوراق بهادار در نظر گرفته نمی‌شوند.

 

CVM برزیل به دنبال تغییرات در صورت‌حساب ارزهای دیجیتال فعلی است

سازمان نظارت بر اوراق بهادار برزیل، CVM، به دنبال تغییراتی در صورت‌حساب ارزهای دیجیتال است که نحوه برخورد با دارایی‌های مجازی در این کشور را روشن می‌کند. بخشنامه جدید سازمان برخلاف دولت قبل که هیچ پیشنهادی در خصوص این لایحه ارائه نکرده بود، موضعی فعال داشته است.

 

به طور خاص، CVM خواستار تغییری در متن است که به دارایی‌های دیجیتالی خاص مانند اعتبارات کربن، احکام دادگاه و مطالبات اجازه می‌دهد در یک بلاکچین ساختار پیدا کنند، اما طبق تعریف صورت‌حساب فعلی ارزهای دیجیتال به عنوان دارایی‌های مجازی واجد شرایط نباشند.

 

 

با این حال، این جزئیات جدید اصلاح نشده است و به گفته موافقان قانون، فرصتی برای درج این اصلاح جدید وجود نخواهد داشت. معاون اکسپدیتو نتو، گزارشگر این لایحه، به رسانه‌های محلی گفت که از این جزئیات بی‌اطلاع است اما امکان تغییر متن فعلی لایحه وجود ندارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا