هشدار Chamath Palihapitiya نسبت به بازار سهام

Chamath Palihapitiya، مدیر عامل شرکت VC Social Capital، در مورد یک بحران قریب‌الوقوع در بازارهای سهام به دلیل انتشار بدهی‌های کم بهره هشدار داده است. به گفته Palihapitiya، این ممکن است بزرگترین راز تجاری که در حال حاضر در معرض دید عموم پنهان شده است باشد، زیرا بسیاری از شرکت‌ها نمی‌توانند بدهی خود را مجدداً تامین مالی کنند، زیرا ارزش سهام آنها سقوط می‌کند.

 

Chamath Palihapitiya نسبت به ورشکستگی شرکت‌ها در آینده هشدار داد

Chamath Palihapitiya، مدیر عامل شرکت VC Social Capital، در مورد بحران در بازارهای سهام هشدار داده است که ممکن است به زودی در سال ۲۰۲۴ ایجاد شود. Palihapitiya، که دارایی خالص آن به ۱ میلیارد دلار می‌رسد، بیان می‌کند که شرکت‌های آمریکایی ممکن است به دلیل انتشار اوراق بهادار با مشکلاتی مواجه شوند. بدهی با نرخ های بسیار کم بهره

 

Palihapitiya بیان کرد:

به نظر می‌رسد که شرکت‌ها یک تن بدهی کوتاه مدت در طول همه‌گیری با نرخ بهره نزدیک به ۰ درصد صادر کردند. صدها میلیارد دلار از ژانویه ۲۰۲۴ سررسید خواهد شد و باید با نرخ‌های بسیار بالاتری بازپرداخت شود.

 

سرمایه‌گذار که این وضعیت را به عنوان بزرگ‌ترین راز تجاری پنهان در معرض دید توصیف می‌کند، تخمین می‌زند که دیوار بدهی‌های تعهداتی که قرار است در سال آینده انجام شود، فشار زیادی بر چندین شرکت وارد خواهد کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا