اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

Chainalysis به ارزش ۸.۶ میلیارد دلار رسید

Chainalysis، یک شرکت حسابرسی امنیت ارزهای دیجیتال و بلاک چین، اعلام کرده است که یک دور جدید تامین مالی برای عملیات خود را تکمیل کرده است. این شرکت ۱۷۰ میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری سری F خود که توسط GIC، شرکت سرمایه‌گذاری دولت سنگاپور، رهبری می‌شد، جمع‌آوری کرد و سرمایه‌گذاران قبلی نیز مشارکت داشتند. با این هجوم سرمایه، ارزش شرکت به ۸.۶ میلیارد دلار رسید.

 

Chainalysis از GIC سرمایه گذاری می کند

Chainalysis، یک شرکت حسابرسی ارزهای دیجیتال و بلاک چین، اعلام کرده است که در آخرین دور سرمایه گذاری خود با سرمایه گذاری های GIC، شرکت سرمایه گذاری سنگاپور، ۱۷۰ میلیون دلار جمع آوری کرده است. دور سرمایه گذاری سری F همچنین دارای مشارکت سرمایه گذاران قبلی و جدید بود، از جمله Accel، Blackstone، Dragoneer، Fundersclub، Bank of New York Mellon، و Emergence Capital.

 

با این سرمایه گذاری جدید، ارزش این شرکت به ۸.۷ میلیارد دلار می رسد، در شرایطی که مقررات مربوط به رمزارزها توسط کشورهای بیشتری و ارگان های دولتی در سراسر جهان آغاز شده است. این دور تامین مالی آخرین افزایش سرمایه شرکت را که ۱۰۰ میلیون دلار در ژوئن گذشته جمع آوری کرد، افزایش می دهد و ارزش آن در آن زمان ۴ میلیارد دلار بود.

 

این سرمایه‌گذاری مکمل سایر سرمایه‌گذاری‌های مبتنی بر بلاک چین از GIC است، که در دور قبلی سری E نیز شرکت داشت و سرمایه‌هایی را در پس آنکوریج و گروه BC قرار داده است. مایکل گرونجر، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Chainalysis در این زمینه اظهار داشت:

شرکای ما در GIC قدرت پلتفرم داده و شبکه مشتری Chainalysis، قدرت تیم رهبران ما و فرصت بازار پیش روی ما را درک می کنند.

 

علاوه بر این، Gronager همچنین اظهار داشت:

این شرکت تجارت خود را به منطقه APAC گسترش خواهد داد.

 

گسترش و رشد

Chainalysis همچنین یک نمای کلی از اهدافی که می‌خواهد با سرمایه‌های جمع‌آوری‌شده محقق کند، ارائه کرده است. این شرکت اظهار داشت که این سرمایه گذاری به نوآوری محصول و مقیاس عملیات جهانی آن برای پاسخگویی به تقاضای مشتری کمک می کند، زیرا طبقه دارایی مورد قبول جریان اصلی قرار می گیرد.

رشد Chainalysis با توجه به اعداد ارائه شده توسط شرکت قابل توجه بوده است. تعداد مشتریان آن نسبت به سال قبل ۷۵ درصد افزایش یافته است. علاوه بر این، این شرکت با افزودن عملیات مرتبط با NFT در همکاری با آزمایشگاه‌های Dapper، کسب‌وکار جدیدی را شامل می‌شود. این کشور همچنین در حل جرایم مهم مرتبط با رمزنگاری، از جمله حمله به خط لوله استعماری، که به توقیف ۲.۳ میلیون دلار کمک کرد، و ایجاد تحریم‌ها علیه چندین سرویس مستقر در روسیه درگیر در فرآیندهای پولشویی، مشارکت داشته است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا