آموزش بلاکچین

تکنولوژی چین کر چیست و چگونه کار میکند؟

معرفی تکنولوژی Chain Core

تکنولوژی چین کر در سال ۲۰۱۴ تأسیس شد و بیش از ۴۰ میلیون دلار سرمایه از Kholsa Ventures، Pantera Capital، Capital One، Citigroup، Fiserv، Nasdaq، Orange و Visa جمع‌آوری کرده است.

Chain Core پلتفرمی است که به راه‌اندازی و انتقال دارایی های مالی بر اساس مجوز زیرساخت بلاکچین کمک می کند. علاوه بر این، این فناوری به شرکت‌ها به خصوص شرکت‌های مالی کمک می‌کند تا شبکه بلاکچین را راه‌اندازی کنند و یا به فهرست رو به رشدی از شبکه‌های دیگر که در حال تغییر هستند متصل شوند. Chain Core نحوه راه‌اندازی، انتقال و کنترل دارایی ها در شبکه بلاکچین را مشخص می کند. این به یک نهاد واحد یا گروهی از سازمان ها اجازه می دهد تا یک شبکه را راه‌اندازی کنند، از همزیستی انواع مختلفی از دارایی ها پشتیبانی می کند، همچنین با سایر شبکه های مستقل قابل همکاری است.

Chain Core نرم‌افزار زیرساختی است که مؤسسات را قادر می‌سازد تا دارایی‌های مالی را در شبکه‌های بلاکچین مجاز صادر و انتقال دهند.

 

معرفی تکنولوژی Chain Core

 

ویژگی های تکنولوژی Chain Core برای صنعت مالی

دارایی های مالی در یک رسانه دیجیتال: برای ارزها، اوراق بهادار و سایر ابزارهای مالی موجود، طراحی شده است.

دسترسی به شبکه مجاز: مجوزهای مبتنی بر نقش برای عملیات، دسترسی و مشارکت در یک شبکه.

یک دفتر کل غیرقابل تغییر: یک رکورد کاملا قابل بازرسی از فعالیت تراکنش که قابل جعل یا تغییر نیست.

امنیت کامل: ادغام بومی با ماژول‌های امنیتی سخت‌افزار، پشتیبانی از چند امضا و رمزنگاری‌های ابتدایی کلاس bestin، همچنین پرداخت در این پلتفرم به صورت آنی انجام می شود.

حساب های چند امضایی: این حساب ها به مدیریت حساب چند دارایی ایمن برای افراد، مشاغل و موسسات کمک می کنند، علاوه بر این، یک اجماع فدرال که امکان تایید فوری تراکنش را با قطعیت مطلق فراهم می کند.

حریم خصوصی تراکنش: فقط طرفین درگیر در یک تراکنش (و همچنین آنهایی که مجوز می دهند) می توانند جزئیات معامله را مشاهده کنند.

داده های مرجع: تعاریف دارایی ها، داده های انطباق و حاشیه نویسی دلخواه مستقیماً در ساختار تراکنش گنجانده شده است.

قراردادهای هوشمند: قراردادهای این پلتفرم دارای تراکنش‌های برنامه‌ای هستند که توافقات پیچیده را با اجرای خودکار و بدون ریسک طرف مقابل تسهیل می‌کنند.

عملکرد سریع: سیستم های مالی مدرن نیاز به عملکرد مهندسی شده توسط Chain Core دارند. زمان ایجاد، امضا و تایید یک تراکنش بر حسب میلی ثانیه است.

مقیاس پذیری و قابلیت اطمینان: توان عملیاتی برای برآوردن برنامه های کاربردی در مقیاس بازار و ساخت سرور طراحی شده برای دسترسی بیشتر. Chain Core می تواند به صدها سرور در بسیاری از مراکز داده متصل شود، به طوری که خرابی هر یک از اجزای آن بر سلامت کلی سیستم تأثیری نداشته باشد.

در نتیجه، Chain Core از طریق قالب داده‌ای که به راحتی قابل هضم است، SDKهای مستند و APIهای متعدد، با خدمات اصلی مالی موجود ادغام می‌شود. Chain Core همچنین می تواند با راه حل های انبار داده های موجود ادغام شود. فناوری Chain Core همچنین با پرس و جوهای هوشمند و پشتیبانی از چند زبان به کاربران کمک می کند.

 

تکنولوژی Chain Core برای شرکت ها و توسعه دهندگان

 

تکنولوژی Chain Core برای شرکت ها و توسعه دهندگان

 

شرکت ها:

سریع و عملکرد خوب: Chain Core برای عملکرد مورد نیاز سیستم های مالی مدرن مهندسی شده است. زمان ایجاد، امضا و تایید یک تراکنش بر حسب میلی ثانیه اندازه گیری می شود.

مقیاس پذیر و در دسترس: Chain Core می تواند به صدها سرور در بسیاری از مراکز داده متصل شود، به طوری که خرابی هر یک از مؤلفه ها بر سلامت کلی سیستم تأثیری نداشته باشد.

قابل اتصال و گسترش: Chain Core از طریق فرمت داده ای که به راحتی قابل هضم است، SDK های مستند و API های متعدد با خدمات اصلی مالی موجود ادغام می شود. Chain Core همچنین می تواند با راه حل های انبار داده های موجود ادغام شود.

 

توسعه دهندگان:

داشبورد برنامه نویس: داشبورد Chain Core یک رابط قدرتمند برای ساخت برنامه‌ها و کاوش در داده‌های بلاکچین فراهم می‌کند.

پرس و جوهای هوشمند: Chain Core APIها، پرس و جوهای هوشمند را در هر قسمت از تراکنش، از نام مستعار حساب، شناسه دارایی، تا داده های مرجع دلخواه، فعال می کنند.

پشتیبانی چند زبانه: SDK ها به چندین زبان از جمله Java، Ruby و Node.JS در دسترس هستند.

 

امتیاز دهید

آرمان محمدی

محقق و دوست‌دار دنیای کریپتو و دارای چند سال تجربه در زمینه ترید ارز دیجیتال و فارکس. یه گیمر که چند سالی هست در صنعت P2E و P2P فعالیت دارم. امیدوارم از مطالب و مقالات آموزشی من اطلاعات کافی رو کسب کنید تا بتوانید مسیر درستی را در زمینه ارزهای دیجیتال پیش ببرید. خیلی خوشحال میشم اگر نظر یا انتقادی دارید کامنت بزارید تا بتونم به شما کمک کنم و به نتایج بهتری برسیم. دوست دار شما آرمان

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا