اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کویناخبار جهان

رئیس CFTC در مورد مقررات رمزنگاری ایالات متحده!

رئیس کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) می‌گوید آژانس او ​​و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) برای تعیین اینکه اوراق بهادار یا کالا چیست، باید به رویه قضایی ۷۰ ساله تکیه کنند. او تاکید کرد که SEC و CFTC با هم برای تنظیم فضای کریپتو کار می‌کنند و خاطرنشان کرد که این یک جنگ‌طلبی نیست.

 

رئیس CFTC در مورد مقررات رمزنگاری و همکاری با SEC

Rostin Behnam، رئیس کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) هفته گذشته در مصاحبه ای با CNBC در مورد مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال صحبت کرد.

 

وی در پاسخ به این سؤال که آیا CFTC با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) همکاری می‌کند و آیا این دو آژانس منابعی را برای تنظیم بخش کریپتو به اشتراک می گذارند، تأیید کرد:

ما با هم کنار می‌آییم ما می‌توانیم منابعمان را به اشتراک بگذاریم، به اشتراک گذاشته ایم و به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

رئیس CFTC توضیح داد که برای CFTC، مشکل این است که ما یک تنظیم‌کننده مشتقات هستیم. ما بر بازارهای نقدی نظارت نداریم، بنابراین اختیاری که من از کنگره درخواست کرده‌ام، برای بازارهای نقدی است، تا بتوانیم به بازار بیت کوین، بازار نقدی اتر و سایر توکن‌های کالاهای دیجیتال بازار برویم.

 

Behnam در اظهار نظر در مورد رئیس SEC که گفته است اکثر توکن‌های رمزنگاری موجود در بازار اوراق بهادار هستند، اظهار داشت:

خب، ما باید از نظر قانونی این موضوع را کشف کنیم زیرا این یک طبقه دارایی جدید است. مولفه‌ها و ویژگی‌های متفاوتی در این طبقه دارایی بر خلاف طبقات دارایی سنتی وجود دارد.

 

رئیس CFTC توضیح داد:

ما باید به رویه قضایی ۷۰ ساله تکیه کنیم تا مشخص کنیم که اوراق بهادار و کالا چیست.

 

 

او در پایان گفت:

ما یک پرونده قضایی در نیویورک داریم که می‌گوید بیت کوین یک کالا است و در تلاش هستیم تا یک نتیجه معقول پیدا کنیم که برای بازار اطمینان ایجاد کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا