مطمئناً خانواده SBF هم از FTX سود برده اند

بر اساس گزارش‌های متعدد، والدین سم بنکمن فراید، یکی از بنیانگذاران FTX، به دلیل درگیری گزارش شده آنها با عملیات تجاری پسرشان مورد بررسی قرار می‌گیرند. جوزف بنکمن و باربارا فراید، دو استاد دانشگاه استنفورد به هیچ‌گونه تخلف متهم نشده‌اند، اما جان جی ری سوم، مدیر عامل فعلی FTX، اخیراً به اعضای کنگره ایالات متحده گفت که جوزف بنکمن و خانواده مطمئناً مبالغی را از FTX دریافت کرده‌اند.

 

والدین SBF در مورد روابط ادعایی خود با عملیات FTX مورد بررسی قرار می‌گیرند

روز شنبه، گزارشی از رویترز توضیح داد که سم بنکمن فراید (SBF) یکی از بنیانگذاران FTX احتمالاً به درخواست استرداد ایالات متحده تسلیم خواهد شد، زیرا در ابتدا گزارش شد که SBF با استرداد به ایالات متحده مبارزه خواهد کرد. گزارش‌ها حاکی از آن است که والدین SBF که بنا به گزارش‌ها در باهاما هستند و از پسرشان حمایت می‌کنند، در مورد میزان مشارکت آنها در عملیات FTX مورد بررسی قرار می‌گیرند.

 

هنگامی که در مقابل کنگره ایالات متحده در مورد سقوط FTX صحبت شد، از مدیر عامل فعلی FTX، جان جی ری سوم، در مورد والدین SBF و اینکه آیا جوزف بنکمن کارمند بود یا نه سؤال شد. مدیرعامل جدید و رئیس تجدید ساختار FTX گفت خانواده وی مطمئناً مبالغی دریافت کردند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا