اخبار هک و امنیتاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

اعتراف مدیر عامل بلاک چین تیتانیوم به تقلب

SEC به دنبال اپراتور کلاهبردار یک ICO، مایکل آلن استولری، که اکنون به گمراه کردن سرمایه‌گذاران اعتراف کرد، رفت. در پرونده‌ای که به سال ۲۰۱۸ بازمی‌گردد، مایکل آلن استولری، مدیرعامل خدمات زیرساخت بلاک‌چین تیتانیوم (TBIS)، به دلیل نحوه رسیدگی به ICO پلتفرم خود توسط SEC به تقلب در اوراق بهادار متهم شد. این پرونده در این هفته به نقطه عطفی رسید، زیرا استولری به یکی از موارد تقلب در اوراق بهادار اعتراف کرد. این ICO بین نوامبر ۲۰۱۷ و ژانویه ۲۰۱۸ برگزار شد، یکی از عرضه‌های کمتر معروفی که در طول رونق سال ۲۰۱۷ رخ داد.

 

اطلاعات گمراه کننده

طبق بیانیه وزارت دادگستری ایالات متحده، Stollery به جعل بخشی از وایت پیپر پروژه در تلاش برای جذب سرمایه گذاران در ایالات متحده و خارج از کشور اعتراف کرد.

 

استولری اعتراف کرد که برای جلب سرمایه‌گذاران، جنبه‌هایی از اوراق سفید (White paper) TBIS را جعل کرده است، که ظاهراً به سرمایه‌گذاران احتمالی توضیحی در مورد پیشنهاد سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال، از جمله هدف و فناوری پشت این پیشنهاد ارائه می‌دهد، اینکه چگونه پیشنهاد متفاوت از سایر فرصت‌های ارزهای دیجیتال است و چشم انداز سودآوری این پیشنهاد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا