اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار صرافی‌ ها

ماجرای بانک مرکزی اروگوئه و صرافی Binance

بانک مرکزی اروگوئه به دلیل مجموعه ای از محصولات پس انداز مبتنی بر رمزنگاری که بایننس در این کشور ارائه می کند، فراخوانی را برای بایننس، یکی از بزرگترین صرافی های جهان صادر کرده است. به گفته این بانک، این محصولات پس‌انداز فقط از طریق مؤسسات بانکی تأیید شده یا شرکت‌هایی که سهام خود را در بازار سهام ملی منتشر می‌کنند، می‌تواند ایجاد شود. اروگوئه هنوز مقررات خاصی برای ارزهای دیجیتال ندارد.

 

بانک مرکزی اروگوئه محصولات پس انداز Binance را بررسی می کند

محصولات پس انداز ارزهای دیجیتال در کانون توجه چندین تنظیم کننده از کشورهای سراسر جهان قرار دارند. بانک مرکزی اروگوئه این موارد را در نظر دارد و اخیراً به دلیل سبد محصولات بایننس در این کشور، فراخوانی برای این شرکت صادر کرده است. به گفته این موسسه، بایننس این موارد را به عنوان جایگزین های متمرکز بر پس انداز، بدون هیچ گونه ثبت یا مجوزی از سوی رگولاتورها ارائه می دهد.

 

این موسسه تصریح کرد:

فراخوان عموم مردم برای اعمال پس‌انداز صرفاً از طریق مؤسسات واسطه‌گری مالی مجاز به جمع‌آوری سپرده‌ها در بازار یا به‌عنوان ناشر ثبت‌شده در سازمان ثبت بورس امکان‌پذیر است.

 

علاوه بر این، بانک مرکزی اروگوئه از Binance خواست تا تبلیغات این محصولات سرمایه گذاری را به عنوان یک فعالیت متمرکز بر پس انداز متوقف کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا