اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار دیفای (DEFI)

الکس ماشینسکی، مدیر عامل شرکت سلسیوس استعفا داد

در روز سه شنبه، ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۲، الکس ماشینسکی، مدیرعامل شبکه سلسیوس، نامه استعفای خود را ارائه کرد. ماشینسکی افزود که او همچنان قصد دارد به وام دهنده رمزارز درگیر کمک کند تا به سازماندهی مجدد موفقی دست یابد.

 

الکس ماشینسکی از شبکه سلسیوس استعفا داد و به دلیل شرایط سخت مالی عذرخواهی کرد

پس از توقف برداشت سلسیوس در ۱۲ ژوئن ۲۰۲۲، بیش از یک ماه بعد، شرکت برای حفاظت از ورشکستگی فصل ۱۱ ثبت نام کرد. اخیراً، صدای فاش شده از مدیران سلسیوس نشان می‌دهد که این شرکت ممکن است سعی کند از IOU برای بازپرداخت به سرمایه‌گذاران استفاده کند. سه روز پس از آن گزارش، الکس ماشینسکی، مدیر عامل شبکه سلسیوس، در یک بیانیه مطبوعاتی به مردم گفت که از سمت خود استعفا داده است.

 

ماشینسکی در بیانیه‌ای که روز سه‌شنبه منتشر شد گفت:

لطفا بلافاصله استعفای من به عنوان مدیرعامل Celsius Network Ltd و همچنین سمت‌های مدیریتی و سایر سمت‌های من در هر یک از شرکت‌های تابعه مستقیم و غیرمستقیم را بپذیرید. من متاسفم که ادامه نقش من به عنوان مدیر عامل باعث حواس‌پرتی فزاینده‌ای شده است و از شرایط مالی سختی که اعضای جامعه ما با آن مواجه هستند بسیار متاسفم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا