اخبار آلت‌کوین‌ها

ریزش قیمت سلسیوس (CEL) بعد از شکایت مشتریان

شرکت وام دهنده ارزهای دیجیتال سلسیوس اوایل امروز پس از شکایت برخی از مشتریانش مبنی بر عدم امکان برداشت وجوه خود مورد انتقاد قرار گرفت.

طبق داده های CoinMarketCap، قیمت توکن بومی CEL طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۳۱ درصد کاهش یافته است. اوایل امروز به ۱.۰۳ دلار کاهش یافت.

الکس ماشینسکی، مدیرعامل شبکه سلسیوس، در توییتر برای کاهش نگرانی‌های مشتریان در رابطه با مشکلات برداشت، مدعی شده است که وجوه آنها امن است.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است ، بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال، امروز به پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر یعنی ۲۹۰۱۱ دلار سقوط کرد. سقوط بازار ناشی از سقوط توکن حاکمیت LUNA Terra و استیبل کوین UST آن بود. سقوط یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های ارزهای دیجیتال اثری موج‌دار بر بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال داشت.

با این حال، Mashinsky ادعا می‌کند که درجه سانتیگراد از نوسانات شدید بازار عبور کرده است، بدون اینکه ضرر قابل توجهی را تجربه کند. او چارچوب های مدیریت ریسک شرکت را که به منظور محافظت از دارایی های مشتریان است، تبلیغ کرد.

از روز چهارشنبه، شایعاتی در مورد مشارکت درجه سانتیگراد در کمک مالی احتمالی Terra به همراه جین استریت کپیتال و جامپ تریدینگ آغاز شد. با این حال، ماشینسکی قطعا دخالت شرکت خود را رد کرده است.

ماه گذشته، Celsius پیام‌های “Risk Disclosures” خود را به‌روزرسانی کرد تا به مشتریان هشدار دهد که توکن CEL بومی خود با خطرات نظارتی قابل توجهی روبرو است.

سلسیوس همچنین سرمایه‌گذاران غیرمجاز آمریکایی را از کسب پاداش در پلتفرم Earn خود منع کرد.

یکی از وام دهندگان پیشرو ارزهای دیجیتال با نظارت شدید نظارتی در رگولاتورهای ایالات متحده از تگزاس، نیوجرسی و آلاباما مواجه است که ادعا می کند این شرکت قوانین اوراق بهادار را نقض کرده است.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا