اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار ماینینگ

توافق CBR و Minfin در مورد مقررات استخراج کریپتو

موسسات دولتی بزرگ در مسکو، بانک مرکزی و وزارت دارایی، مواضع خود را در مورد مقررات استخراج ارزهای دیجیتال در روسیه هماهنگ کرده‌اند. لایحه مربوط به زودی در دومای ایالتی ثبت خواهد شد.

 

مقامات مالی درباره نحوه تنظیم استخراج کریپتو در روسیه به اجماع رسیدند

بانک مرکزی روسیه (CBR) و وزارت دارایی (Minfin) موضع مشترکی در مورد مقررات استخراج کریپتو اتخاذ کرده اند. فعالیت‌های مرتبط با بیت کوین در کشور غنی از انرژی در حال گسترش است، هم به عنوان یک صنعت سودآور و هم به عنوان منبع درآمد اضافی برای بسیاری از روس ها.

 

آناتولی آکساکوف، رئیس کمیته بازار مالی پارلمان، در جریان مجمع هفته دیجیتال کازان اعلام کرد که پیش‌نویس قانونی که قوانینی را برای این بخش معرفی می‌کند به زودی به دومای ایالتی ارائه خواهد شد.

 

 

به نقل از RBC Crypto، او گفت:

در آینده نزدیک، این لایحه در دومای ایالتی قرار می‌گیرد و ما برای تصویب سریعتر آن تلاش خواهیم کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا