پرونده‌های Spot Bitcoin ETF شرکت Cboe

در پاسخ به گزارش‌هایی مبنی بر اینکه موج اخیر صندوق‌های بیت کوین قابل معامله در بورس (ETF) که در هفته‌های اخیر ثبت شده‌اند، استانداردهای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را برآورده نمی‌کنند، صرافی Cboe مجدداً ۱۹b-4 ارسال کرده است. قابل ذکر است، پرونده‌های اصلاح شده Cboe اکنون شامل Coinbase به عنوان شریک در توافقنامه اشتراک نظارت برای ETFهای بیت کوین اسپات می‌شود.

 

Cboe به نگرانی‌های SEC پاسخ می‌دهد

پس از گزارشی توسط وال استریت ژورنال (WSJ) که نارضایتی خودی‌های SEC را از برنامه‌های اخیر ETF بیت کوین توسط چندین مؤسسه مالی برجسته از جمله Blackrock ،Wisdomtree ،Valkyrie ،Fidelity ،Ark Investment و Invesco فاش کرد، چهار شرکت به این موضوع پرداختند و پرونده‌های خود را در روز جمعه ارسال کردند.

 

در مقاله‌ای توسط ویکی گی هوانگ، مشارکت‌کننده WSJ، خودی‌ها که افراد آشنا با این موضوع توصیف می‌شوند، روز جمعه فاش کردند که نهاد نظارتی ثبت‌های ETF را ناکافی می‌داند. گزارش WSJ اشاره کرد که Cboe و Nasdaq از جمله کسانی بودند که از این پیشرفت مطلع شدند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا