هشدار CBO درباره نکول بدهی ایالات متحده

دفتر بودجه کنگره (CBO) تاکید کرده است که اگر سقف بدهی افزایش یا به حالت تعلیق در نیاید، خطر قابل توجهی وجود دارد که خزانه‌داری در دو هفته اول ژوئن با کمبود بودجه مواجه شود. پیش‌بینی CBO مطابق با تخمین وزارت خزانه‌داری است که احتمال وقوع نکول ایالات متحده در اول ژوئن وجود دارد.

 

CBO خطر قابل توجهی از نکول ایالات متحده را در ماه ژوئن می‌بیند

دفتر بودجه کنگره (CBO) جمعه به‌روزرسانی چشم انداز بودجه ۲۰۲۳ تا ۲۰۳۳ را منتشر کرد. این گزارش پیش‌بینی بودجه CBO را که در فوریه منتشر شد، به‌روزرسانی می‌کند.

 

پیش‌بینی‌های پایه CBO مطابق با رویه‌های تعیین‌شده در قانون توسعه می‌یابد. این رویه‌ها آژانس را ملزم می‌کند که هزینه‌ها، درآمدها، کسری‌ها و بدهی‌ها را بدون توجه به محدودیت قانونی برای صدور بدهی جدید فدرال پیش‌بینی کند. این محدودیت اکنون ۳۱.۴ تریلیون دلار تعیین شده است.

 

CBO تخمین می‌زند که در صورت عدم افزایش یا تعلیق سقف، خطر قابل توجهی وجود دارد که خزانه‌داری در دو هفته اول ژوئن با کمبود بودجه مواجه شود. برآورد CBO با برآورد جنت یلن، وزیر خزانه‌داری ایالات متحده، همخوانی دارد که اوایل این ماه گفت خزانه‌داری ممکن است قادر به پرداخت تمام صورت‌حساب‌های دولت در اول ژوئن نباشد اگر کنگره قبل از آن زمان سقف بدهی را افزایش یا تعلیق نکند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا