CBDC با DeSantis امکان‌پذیر نیست

ران دیسانتیس، فرماندار جمهوری‌خواه فلوریدا معتقد است که ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) یک تهدید بزرگ برای آزادی است. دسانتیس طی مصاحبه‌ای با مجری سابق فاکس نیوز، تاکر کارلسون، متعهد شد که اگر به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده انتخاب شود، CBDC را به خاکستر تاریخ بفرستد.

 

دیسانتیس به کارلسون می‌گوید که CBDC در آمریکا با او به عنوان رئیس جمهور اتفاق نمی‌افتد

ران دیسانتیس، نامزد ریاست جمهوری، مجدداً موضع خود را در برابر معرفی یک ارز دیجیتال صادر شده توسط بانک مرکزی مانند نسخه دیجیتالی دلار آمریکا تأیید کرد.

 

نامزد کاخ سفید روز جمعه در صحبت با مفسر سیاسی محافظه کار، تاکر کارلسون گفت:

اگر من رئیس جمهور باشم، در روز اول، ارز دیجیتال بانک مرکزی را حذف خواهیم کرد. CBDC در این کشور اتفاق نمی‌افتد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا