افزایش فروش بیت کوین CashApp

اگرچه درآمد حاصل از بیت کوین تنها بخش کوچکی از موفقیت CashApp در سه ماهه گذشته را تشکیل می‌دهد، اما افزایش چنین تراکنش‌هایی قابل توجه است. گزارش‌های درآمد سه‌ماهه در حال سرازیر شدن در سراسر بخش مالی هستند و همراه با آن، به‌روزرسانی‌هایی در مورد وضعیت پذیرش کریپتو در سراسر صنعت به‌روزرسانی می‌شود. اگرچه برخی از شرکت‌ها، به‌طور قابل‌توجهی، هنوز سرمای زمستان ارزهای دیجیتال را احساس می‌کنند، حتی آن‌ها نیز بهتر از آنچه که تحلیل‌گران انتظار دارند، عمل می‌کنند. در مورد شرکت‌هایی با اولویت‌های دیگر که با این وجود کریپتو را در برخی معیارها اتخاذ کرده‌اند، مانند MicroStrategy، این طبقه دارایی تاکنون ثابت کرده است که بخشی از موفقیت آنها بوده است.

 

پیش‌بینی‌های غلبه بر انتظارات و فروشندگان کوتاه مدت

بلاک که بیشتر با نام قبلی خود، Square، شناخته می‌شود و هنوز هم برای پلتفرم تجاری خود استفاده می‌شود، علیرغم شک و تردیدهایی که بخشی از گزارش منتشر شده توسط فروشنده‌های شورت در Hindenburg Research منتشر شده است، افزایش اندکی در درآمد و هر سهم گزارش کرده است. طبق گزارش‌ها، این شرکت اکنون در حال بررسی اقدامات قانونی علیه این شرکت است.

 

ما قصد داریم با SEC کار کنیم و اقدامات قانونی را علیه تحقیقات Hindenburg به دلیل گزارش نادرست و گمراه‌کننده‌ای که امروز درباره کسب‌وکار Cash App ما به اشتراک گذاشته‌اند، بررسی کنیم. ما با تاکتیک‌های معمولی شورت، حواس‌مان را پرت نخواهیم کرد.

 

اگرچه نتایج سه ماهه آن بسیار خوب بود، اما سهام بلاک مدت کوتاهی پس از انتشار گزارش دچار افت شد. خوشبختانه برای سرمایه‌گذاران، این شرکت گزارش داده است که درآمد هر سهم آن در حال حاضر ۴۰ سنت است، در مقابل پیش‌بینی تحلیلگران از ۳۵ سنت. طبق گفته MarketWatch، در زمان نگارش این مقاله، ارزش سهام شرکت کمتر از ۶۰ دلار بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا