کارولین الیسون با فدرال رزرو کار می‌کند

پس از دستگیری رئیس سابق FTX به نام Sam Bankman-Fried (SBF)، مردم همچنان به این فکر می‌کنند که کارولین الیسون، مدیر عامل سابق آلامدا ریسرچ کجاست و آیا او با SBF همه چیز را در میان می‌گذارد یا خیر. چند گزارش حاکی از آن است که الیسون احتمالاً با فدرال رزرو کار می‌کند و احتمالاً به همین دلیل است که الیسون در کافه Ground Support در سوهو دیده شده است.

 

از زمان سقوط FTX هیچکس صدایی از مدیر مرموز سابق آلامدا شنیده نشده است

تعداد زیادی از حامیان کریپتو و رسانه‌ها متعجب بوده اند که کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research در حال حاضر در کجا قرار دارد.

 

پس از اینکه FTX برای حمایت از ورشکستگی فصل ۱۱ درخواست داد، سم بنکمن فراید (SBF) در یک تور رسانه‌ای با افرادی مانند رویداد Dealbook نیویورک تایمز و حضورش در صبح بخیر آمریکا شرکت کرد. سپس بیش از یک ماه پس از سقوط FTX، وی در باهاما دستگیر شد و توسط هیئت منصفه فدرال در منهتن متهم به کلاهبرداری و توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و توسط کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) مورد شکایت قرار گرفت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا