اخبار آلت‌کوین‌ها

افزایش ۶ درصدی قیمت ADA

ارزش کل کاردانو قفل شده در میان جریان‌های دی‌فای عظیم افزایش می‌یابد. افزایش ۶ درصدی قیمت ADA

طبق داده‌های DefiLlama، اکوسیستم Cardano DeFi سرمایه‌های بیشتری را جذب کرده است و یک تغییر مثبت ۲۴ ساعته ۶.۰۴٪ در ارزش کل قفل شده (TVL) خود را ثبت کرده است. بین ۱۹ تا ۲۱ می، دفای کاردانو شاهد ورود نزدیک به ۷۳ میلیون دلار بود. این در افزایش ارزش کل قفل شده (TVL) از تقریباً ۱۲۴ میلیون دلار در ۱۹ می به ۱۹۷ میلیون دلار در ۲۱ می منعکس شده است. اگرچه این افزایش کوتاه مدت بود، TVL کاردانو بار دیگر با افزایش روبرو شد، همانطور که در ۲۴- مشاهده شد.

بدون گنجاندن نشانه های حاکمیتی سهام در ارزش گذاری TVL کاردانو در حال حاضر حدود ۱۳۷.۸۷ میلیون دلار است. با این حال، با احتساب سهام، TVL آن در حال حاضر ۱۷۳.۳۱ میلیون دلار است.

 

اکثر سرمایه های موجود در شبکه بر روی پلتفرم غیرمتمرکز MinSwap متمرکز شده است و در حال حاضر ۶۴.۳۵ میلیون دلار قفل شده است. جایگاه دوم در اختیار Wingriders است که به تازگی راه اندازی شده است، با ۳۴.۰۸ میلیون دلار قفل شده است. ارزش کل SundaeSwap در حال حاضر ۳۲.۵۶ میلیون دلار است.

 

آدا ۶ درصد افزایش یافت

قیمت ADA در ۲۰ می قبل از بازگشت به پایین ۰.۵۰ دلار آزمایش شد. در زمان انتشار، ADA نزدیک به ۶ درصد افزایش یافت و در ۰.۵۴۷ دلار معامله شد، بنابراین برای سومین روز متوالی از اقدام مثبت قیمت شروع شد. بیش از ۸۰۰۰۰۰ دارایی بومی از ماه مارس در شبکه Cardano صادر شده است زیرا تعداد پروژه ها با رشد روبرو است.

بر اساس آمار اخیر به اشتراک گذاشته شده توسط IOHK، تعداد دارایی های بومی صادر شده در Cardano در حال حاضر ۴.۸ میلیون است.

در آخر هفته، IOHK آخرین آمار مربوط به شبکه را به اشتراک گذاشت. در حال حاضر، ۹۴۳ پروژه در حال ساخت است، در حالی که در مجموع ۸۵ پروژه اخیراً در Cardano راه اندازی شده است. تعداد پروژه های NFT نیز نسبت به هفته گذشته به ۵۶۵۶ پروژه افزایش یافت و تعداد اسکریپت های پلوتوس نیز ۲۷۱۴ مورد اعلام شد.

 

امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا