اخبار آلت‌کوین‌ها

راه حل جدید شبکه Cardano

زنجیره Milkomeda در Cardano

به گفته Cardano Insights، زنجیره جانبی Milkomeda Cardano که تقریباً دو ماه است کار می کند، ممکن است روزی به زنجیره اصلی Cardano تبدیل شود.

همانطور که کاوشگر بلاک چین Cardano نشان می دهد، Milkomeda از زمان راه‌اندازی بیش از پنج میلیون تراکنش یا تقریباً ۱۰۰۰۰۰ تراکنش در روز را پردازش کرده است. با وجود چنین جریان بزرگ تراکنش ها، کاربران با هیچ مشکلی در مورد هزینه تراکنش یا تراکم شبکه مواجه نیستند. میانگین هزینه تراکنش ۰.۰۰۱ دلار آمریکا است.

از نظر امنیت، این پلتفرم راه‌حل‌های بهتر و ارزان‌تری را در مقایسه با زنجیره‌های جانبی مانند BSC به لطف اپراتورهای مورد اعتماد در Cardano که شبکه را اجرا می‌کنند، ارائه می‌دهد. همانطور که Insights Cardano نشان می دهد، هر گونه فعالیت صریح توسط اپراتورها باعث از بین رفتن فوری نقاط نمایندگی در L1 می شود.

 

اخبار مرتبط

بیش از ۸۰۰۰۰۰ NFT در Cardano از ماه مارس با افزایش تعداد پروژه ها ساخته شده است.
Milkomeda قصد دارد ۳۲ اعتبار سنج داشته باشد و اکنون ممکن است ظرفیت نسبتاً بالایی بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ تراکنش در ثانیه ارائه دهد. همچنین، یک راه حل جانبی یا L3 دیگر هیچ مشکلی در حال اجرا ندارد. در مقایسه، زنجیره هوشمند بایننس تنها ۱۳ تایید کننده دارد که آن را پشت سر Milkomeda قرار می دهد.

Milkomeda ابتدا در شبکه Cardano با پشتیبانی Solana برنامه ریزی شده برای آینده راه‌اندازی شد. این پروژه فناوری جمع‌آوری را برای اکوسیستم‌های L1 مانند Cardano ارائه می‌کند و ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز زنجیره‌ای متقابل را با Solidity، محبوب‌ترین زبان قراردادهای هوشمند در صنعت، ارائه می‌کند.
امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا