اخبار آلت‌کوین‌ها

مقایسه کاردانو Djed در برابر ترا UST

علاقه‌مند و توسعه‌دهنده Cardano (ADA) که توسط @nazarcapital در توییتر استفاده می‌شود، توضیح داد که چگونه دارایی اضافی SHEN می‌تواند از جدا شدن DJED حتی در مواقع سخت جلوگیری کند.

چرا طراحی ADA-SHEN-DJED بهتر از LUNA-UST است
طبق توضیحاتی که توسط @nazarcapital به اشتراک گذاشته شد، سناریوی “مارپیچ مرگ” زمانی که فروش Terra (LUNA) سقوط TerraUSD (UST) را تقویت کرد، بازگرداندن میخ UST را غیرممکن کرد.

با خروج اکثر سرمایه گذاران، سقوط UST به سطوح نزدیک به صفر قطعا اتفاق می افتاد.

استیبل کوین کاردانو، Djed (DJED)، که در حال حاضر در شبکه آزمایشی است، توسط ADA، دارایی اصلی پروتکل کاردانو (ADA) پشتیبانی می‌شود. به این ترتیب، در برابر همان مسائل “مارپیچ مرگ” آسیب پذیر خواهد بود.

 

با این حال، برای اطمینان از ثبات آن، یک کوین اضافی، SHEN، در طراحی آن ادغام شد. اگر ADA کافی برای پرداخت به دارندگان DJED وجود نداشته باشد، پاداش های SHEN به کمک می آیند.

 

دارایی SHEN نیز در برابر تورم محافظت می شود: زمانی که نسبت ذخیره به ۸۰۰% رسید، ضربات SHEN متوقف می شود.

Djed (DJED)، اولین استیبل کوین با پشتوانه الگوریتمی در Cardano (ADA)، قرار است گلوگاه های اصلی صحنه استیبل کوین ها را برطرف کند.
امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا