اخبار آلت‌کوین‌ها

Santiment: حجم معاملات نهنگ کاردانو افزایش می‌یابد

در ۱۲ می، تیم تجزیه و تحلیل Santiment متوجه افزایش معاملات نهنگ در زنجیره کاردانو شد ، در حالی که قیمت به سطح ۰.۴۰ دلار کاهش یافت. این توییت حتی زمان‌هایی را که این افزایش حجم تراکنش رخ می‌دهد مشخص می‌کند – بین ساعت ۸ صبح تا ۱۲ بعد از ظهر.

Santiment تاکید کرد که افزایش معاملات نهنگ مانند این اغلب با تغییر قیمت ADA دنبال می شود.

در حال حاضر، ۷ سکه برتر ADA پس از بازگشت به منطقه ۰.۶ دلار از ۰.۴ دلار، با قیمت ۰.۵۳۰۱ دلار معامله می شود. در حال حاضر، ADA 82.72 درصد کمتر از اوج تاریخی ۳.۱۰ دلاری است که در ۲ سپتامبر به دست آورده بود. امسال، در ۱۸ ژانویه، سکه توانست به بالاترین سطح ۱.۶ دلار صعود کند.

 

نهنگ های BSC با ۳۰.۸ میلیون ADA

همانطور که در اوایل این هفته توسط U.Today پوشش داده شد، برخی از بزرگ‌ترین نهنگ‌های زنجیره BNB تقریباً ۳۰.۸ میلیون سکه ADA (در BCS) را در کارنامه خود نگهداری می‌کنند. آدرس‌های «نهنگ‌ها» به‌طور میانگین حاوی ۸۸۶۵۸۲ دلار ارزهای دیجیتال مختلف است.

این نشان می دهد که این سرمایه گذاران BSC اخیراً به طور فعال ADA را جمع آوری کرده اند.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا