تحلیل هفتگی کاردانو (ADA) ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

ارز دیجیتال آدا کاردانو، یکی از محبوب‌ترین پروژه‌های بلاکچینی نیز در روز‌های اخیر با ریزش همراه بوده است. باتوجه به نمودار کاردانو مهم‌ترین سطح حمایتی خود را از دست داده و در حال تکمیل کردن پول بک است. درصورت تثبیت و تایید شکست، احتمال دیدن کاردانو ۳۲ سنتی بسیار بالاست. روند نزولی کاردانو به قوت خود باقیست و نشانه‌های برگشت دیده نمی‌شود.

 

تایم فریم روزانه کاردانو
تایم فریم روزانه کاردانو

 

حمایت کلیدی کاردانو در محدوده ۳۰ سنتی قرار دارد. این حمایت می‌تواند کف کاردانو رو تا تشکیل دهد و در این محدوده انباشت اتفاق بی‌اوفتد.

تحلیل هفتگی کاردانو
تحلیل هفتگی کاردانو

 

در تایم فریم هفتگی تحلیلی شبیه به تایم فریم روزانه می‌توان دید، مهم‌ترین سطح کلیدی قیمتی که کاردانو درحال نزدیک شدن به آن است. احتمال تثبیت قیمت زیر این محدوده کمتر دیده می‌شود. سطح کلیدی ۳۰ سنت که سفق تاریخی سال ۲۰۱۸ کاردانو نیز هست از قدرت‌ کافی برای جلوگیری از ریزش برخوردار بوده و احتمال کاردانو در این محدوده وارد فاز انباشت شود.

 

پیشنهاد

اگر قصد سرمایه‌گذاری در دنیای ارز دیجیتال را دارید، خرید کاردانو در قیمت ۳۰ سنت می‌تواند بسیار کم ریسک باشد. حتی در صورتی که کاردانو به زیر این قیمت نفوذ کند، زمان زیادی در این قیمت ها نخواهد ماند. برای کاهش ریسک می‌توانید سرمایه خود را دو قسمت کرده و خرید پله‌ای انجام دهید.

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا