تحلیل هفتگی کاردانو (ADA) ۹ خرداد ۱۴۰۱

کاردانو نیز مانند دیگر پروژه‌های بازار در ۲ هفته گذشته روز‌های آرامی را پشت سر گذاشته است. این ارز دیجیتال در تلاش برای تثبیت بالای حمایت کلیدی ۴۰ سنت بوده و تاکنون این امر را با موفقیت انجام داده است. به‌طورکلی ارز‌های بزرگ بازار درحال پیدا کردن کف قیمتی خود و ورود به فاز انباشت هستند.

 

تایم فریم روزانه کاردانو
تایم فریم روزانه کاردانو

 

در تایم فریم روزانه اندیکاتور RSI یک واگرایی کوچک با نمودار قیمتی پدید آورده است. این واگرایی می‌تواند کمی به ریکاوری قیمت کمک کند و حمایت ۴۰ سنتی را تبدیل کف قیمتی کاردانو کند. احتمال کف سازی و حرکت ساید کاردانو بسیار بالاست، در این صورت کف قیمتی پیدا شده و کاردانو وارد فاز کف‌سازی و جمع کردن فنر خود برای صعودهای آینده خواهد شد.

 

  • با توجه به رشد اکوسیستم کاردانو، در صورت تغییر روند بازار، پتانسیل رشد بالایی دارد.
  • برای خرید کاردانو حتما از خرید پله‌ای استفاده کنید.
  • حتی اگر ریزش بازار به‌پایان برسد همچنان تا روند صعودی بعدی زمان مانده است.
  • خروج RSI از خط روند نزولی هفتگی اهمیت بسیار بالایی دارد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا