تحلیل کاردانوتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل کاردانو، آیا گاو‌ها از قیمت حمایت می‌کنند؟ ۷ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال کاردانو پس از ماه‌ها برای دیگر برای تست حمایت کلیدی خود حرکت کرده است. محدوده ۴۰ تا ۴۳ سنت مهم‌ترین سطح کلیدی کاردانو است که می‌تواند سرنوشت قیمتی این رمز‌ارز را مشخص کند. اگر گاو‌ها بتوانند از این سطح حمایت کنند، می‌توان به آینده قیمتی کاردانو امیدوار بود، اگر این سطح از دست رود، احتمال بالا کاردانو وارد روند نزولی جدیدی خواهد شد که می‌تواند تا قیمت‌های ۱۵ سنت ادامه پیدا کند. هم‌‍اکنون قیمت کاردانو ۰.۴۳ سنت است که از سقف اخیر خود ۲۷ درصد ریزش کرده است. با ادامه تحلیل کاردانو همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال کاردانو

همانطور که گفتیم حمایت فعلی، مهم‌ترین سطح کاردانو است. حمایت‌ خریداران از این سطح می‌تواند قیمت‌های بالاتری را در آینده به وجود آورد. تاکنون هیچ نشانه‌ای از حمایت یا صعود در نمودار کاردانو دیده نشده، با این حال تا زمانی که حمایت پابرجاست، از نزول بیشتر صحبت نخواهیم کرد.

 

نمودار روزانه کاردانو
نمودار روزانه کاردانو

 

در صورت حمایت و صعود، سطح مقاومت کاردانو خط روند نزولی تاریخی است که از اعتبار بالایی برخوردار است. کاردانو برای تشکیل یک روند صعودی قوی و بلند مدت ابتدا باید از سد این خط روند رها شود. در صورت رهایی می‌توان به صعود‌های قوی‌تر این رمز ارز امیدوار بود.

اندیکاتور RSI نیز از قدرت بالای فروشندگان صحبت می‌کند. این اندیکاتور به زیر سطح ۵۰ نفود کرده و مسطح شده است. هیچ تمایلی از صعود در آن دیده نمی‌شود.

  • در صورت دیده شدن نشانه‌های صعودی می‌توان با رعایت حد ضرر وارد معامله خرید شد، اما بهتر است برای انجام معامله عجله نکنید تا قیمت خود را تثبیت کند.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا