تحلیل کاردانو، ادامه روند خنثی، ۶ تیر ۱۴۰۱

طبق تحلیل کاردانو در هفته‌های گذشته، این ارز دیجیتال درگیر یک روند خنثی شده است. کاردانو که نسبت به کلیت بازار در ماه‌های اخیر بهتر عمل کرده است. احتمال دارد که در همین محدوده کف‌سازی خود را شروع کرده باشد. حمایت ۴۰ سنتی کاردانو ظاهرا از اعتبار کافی برای پایان دادن به روند نزولی برخوردار است.

درصورتی که کلیت بازار آرام بگیرد و حرکت خنثی کاردانو در همین محدوده ادامه پیدا کند، می‌توان تایید‌های لازم برای پیدا شدن کف قیمتی کاردانو را گرفت و به دید بلند مدت در این ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کرد.

 

تحلیل روزانه کاردانو
تحلیل روزانه کاردانو

 

اندیکاتور RSI با نزدیک شدن به سطح ۵۰ شیب صعودی خود را از دست داده و احتمال یک حرکت نزولی در آن دیده می‌شود.  اما تا قبل از آن احتمال وقوع چندین کندل مثبت نیز وجود دارد.

از طرفی تا زمانی که کاردانو زیر خط روند نزولی در حرکت است. روند نزولی پا برجاست و انتظار صعود قدرتمند از این ارز دیجیتال نداریم. 

سناریو حرکت خنثی در محدوده ۴۰ سنت تا ۸۰ سنت بهترین سناریو ممکن برای کاردانو است. در این صورت کف‌سازی کامل انجام شده، فنر قیمتی جمع می‌شود و صعود‌های آینده قوی‌تر انجام خواهد شد.

  • اکوسیستم کاردانو روز به روز درحال رشد بوده و پروژه‌های قویی در آن ارائه شده‌اند. از این رو با شروه چرخه صعودی بازار، کاردانو پتانسیل رشد قابل توجه‌ای را در خود جای داده است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا