تحلیل کاردانوتحلیل آلت‌ کوین‌ هاتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل کاردانو، تلاش برای حفظ حمایت کلیدی، ۴ مهر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال کاردانو، چیزی بیش از ۴ ماه است که در یک کانال خنثی در حال نوسان است. شاید بتوان این حرکت خنثی را پایانی و بر ریزش‌ها و کف‌سازی قیمت دانست. هم‌اکنون کاردانو به کف کانال رسیده و گاو‌ها در حال تلاش برای حفظ سطح حمایت شده هستند. در صورتی که حمایت حفظ شود، اوضاع برای این ارز دیجیتال امیدوارانه‌تر خواهد بود، اما با از دست دادن کانال، روند نزولی جدیدی می‌تواند تشکیل شود. هم‌اکنون قیمت کاردانو در حدود ۰.۴۴ دلار در حال معامله است. برای بررسی دقیق‌تر، تا پایان تحلیل کاردانو همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال کاردانو

همانطور که گفتیم، هم‌اکنون کاردانو در موقعیت حساسی قرار گرفته است. همچنین انتظار برای یک حرکت بزرگت‌تر افزایش پیدا کرده است. اگر حرکت به سمت بالا باشد می‌توان انتظار داشت باری دیگر تا سقف کانال که قیمت ۶۰ سنت است حرکت کند. در صورت شکست آن نیز احتمال وقوع یک روند صعودی جدید تا اهداف بالاتر بیشتر می‌شود.

 

تحلیل کاردانو
تحلیل کاردانو

 

اندیکاتور RSI اما کم رمق نشان داده است. نوسانات زیر سطح ۵۰ و تا حدی تثبیت اتفاق افتاده است. برای صعود لازم است RSI خود را به بالای محدوده ۵۰ برساند تا قدرت بیشتری خریداران پیدا کنند. با نزول بیشتر نیز قدرت فروشندگان برای شکست حمایت بیشتر خواهد شد. همواره سطوح پرایس اکشنی اعتبار بیشتری از اندیکاتور دارند، فعلا با وجود حمایت کلیدی انتظار برای صعود بیشتر است.

 

  • در موقعیت کنونی می‌توان با رعایت حد ضرر و مدیریت سرمایه وارد معامله خرید شد.
  • حالت کم‌ریسک‌تر صبر کردن برای شکست خط روند نزولی میان مدت است که به صورت نقطه چین رسم شده است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا