تحلیل کاردانو، حمایت گاو‌ها ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

در تحلیل کاردانو این هفته، خواهیم دید که این ارز دیجیتال درحال نشان دادن قدرت نسبی در بازار نزولی است. کاردانو  برخلاف بسیاری از رمز‌ارز‌ها در ریزش‌ها اخیر قدرت خوبی از خود نشان داده و موفق به نگهداشتن حمایت کلیدی خود شده است. همانطور که در تحلیل هفته‌های قبلی انتظار داشتیم کاردانو در حال رنج زدن (حرکت خنثی) بین دو سطح ۴۰ سنت و ۸۰ سنت است. حمایت کلیدی ۴۰ سنت تاکنون خوب به وظیفه خود عمل کرده و در صورتی که اوضاع بازار کمی بهبود پیدا کند ممکن این کاردانو قیمت‌های پایین‌تر را نبیند.

 

نمای روزانه کاردانو
نمای روزانه کاردانو

 

وضعیت اندیکاتور‌های کاردانو نسبت به دیگر رمز‌ارز‌ها اوضاع بهتری دارند. RSI برخلاف دیگر رمز‌ارزها که کف‌های تاریخی تشکیل داده‌اند در یک روند صعودی قرار گرفته که نشانه خوبی برای قیمت است. همچنین اندیکاتور Stochastic نیز در لبه محدوده اشباع حمایت شده و به سمت بالا برگشته است.

  • به‌طور کلی اوضاع قیمتی ارزدیجیتال کاردانو از دیگر رمز‌ارز‌ها بهتر بوده و احتمال اینکه ۴۰ سنت کف قیمتی کاردانو باشد بسیار بالاست.
  •  برای صعود قیمت و شروع یک روند صعودی جدید شکست خط روند نزولی که ابتدای ریزش با قیمت همراه بوده بسیار پر اهمیت است.
  • بهتر است فعلا نظاره گر بازار باشید تا تایید لازم برای ثبیت قیمت را مشاهده کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا