تحلیل کاردانو، ادامه کف‌سازی، ۳ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال کاردانو که پیشبینی کرده‌ بودیم حمایت ۴۰ سنت می‌تواند کف نهایی آن باشد، بیش از ۲ ماه است که بالاتر از این محدوده در حال معامله و نوسان است. همانطور که میدانید هیچ چیز در بازار مالی غیرممکن نیست، با این حال احتمال اینکه کاردانو هیچ وقت این سطح حمایت کلیدی ۴۰ را از دست ندهد بسیار بالاست. در تحلیل کاردانو به بررسی اوضاع فعلی و آینده احتمالی آن خواهیم پرداخت، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

 

نمودار روزانه کاردانو
نمودار روزانه کاردانو

 

سناریو احتمالی کاردانو در تصویر کشیده شده است. انتظار یک حرکت تراکمی بین خط روند و حمایت استاتیک ۴۰ سنت داریم تا فنر قیمت جمع شده و درنهایت قدرت خروج از خط روند نزولی یک ساله به وجود آید. هرچند اوضاع بیت کوین و تصمیم بیت کوین به انتخاب مسیر آینده در خود برای کاردانو نیز بی تاثیر نیست.

اندیکاتور RSI موفق به عبور از سطح ۵۰ شده و در حال تثبیت نشان دادن است. این یک سیگنال صعودی مهم برای کاردانو است. اگر RSI بتواند بالای سطح ۵۰ نوسان کند، قطعا اوضاع برای ارز دیجیتال کاردانو بهتر خواهد شد.

در صورتی که کاردانو موفق به عبور از خط روند نزولی شود، اولین مقاومت کلیدی آن سطح استاتیک ۸۰ سنت است. عبور از آن نیز در بازار خرسی فعلی دور از انتظار است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا