تحلیل کاردانوتحلیل

تحلیل کاردانو، ادامه حرکت خنثی، ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال کاردانو بیش از ۴ ماه است که در یک روند خنثی نوسان می‌کند، پس از ریزش‌های طولانی این حرکت ساید ممکن است نقش کف‌سازی و پایانی بر ریزش‌ها را بازی کند. هم‌اکنون کاردانو در کف این کانال ساید در حال معامله شدن است. باید دید آیا گاو‌ها از این سطح حمایت می‌کنند یا خیر! در صورتی که حمایت صورت پذیرد کاردانو باری دیگر به سمت سقف کانال ساید حرکت خواهد کرد. در زمان نگارش این مقاله قیمت کاردانو ۰.۴۴ دلار بوده است. برای مطالعه بررسی دقیق‌تر تا پایان تحلیل کاردانو همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال کاردانو

همانطور که گفتیم کاردانو مماس با حمایت کانال ساید خود در حال معامله شدن است. اگر این حمایت از دست رود، ارز دیجیتال ADA روند نزولی جدیدی را آغاز خواهد کرد که قیمت آن را به بیش از ۲ سال قبل خواهد رساند. قطعا شکست حمایت، روز‌های خوبی را برای کاردانو در پی نخواهد داشت.

از طرفی اگر کاردانو حمایت شود، می‌تواند باری دیگر به هدف سقف کانال با قیمت ۶۰ سنت، صعود کند. ادامه روند خنثی قطعا سناریو بهتری نسبت به ریزش است. این حرکت ساید اگر ادامه پیدا کند، صعود‌های آینده را مستحکم‌تر خواهد کرد.

 

تحلیل کاردانو
تحلیل کاردانو

 

اندیکاتور RSI در یک ماه گذشته، حرکتی بلاتکلیف انجام داده است. اما هم‌اکنون به سمت نزول سر کج کرده است. تمایل به نزول RSI می‌تواند در افزایش فشار فروش تاثیر بذارد. همچنین به افزایش قدرت با شکست حمایت نیز خواهد افزود. با این حال تا زمانی که حمایت پرایس اکشن پا برجاست به قطع نمی‌توان از نزول بیشتر سخن گفت.

 

  • با توجه به اینکه کاردانو در مهم‌ترین سطح حمایتی خود نوسان می‌کند، می‌توان به صورت پله‌ای یا با رعایت حدضرر مقداری خرید کرد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا