تحلیل کاردانو، حمایت گاو‌ها از قیمت، ۲۸ تیر ۱۴۰۱

در تحلیل کاردانو هفته گذشته دیدیم که این ارز‌ دیجیتال به سطح حمایت کلیدی خود رسیده‌ بود. تلاش خریداران برای حفظ حمایت در نمودار دیده می‌شد و انتظار داشتیم که باری دیگر حمایت اصلی کاردانو به وظیفه خود عمل کند. چنین نیز شد، در تحلیل این هفته کاردانو خواهیم دید که روز‌های سبز و قدرت گاو‌ها بازگشته و کاردانو می‌تواند سطوح بالاتری را نیز مشاهده کند.

 

نمودار روزانه کاردانو
نمودار روزانه کاردانو

 

محتمل‌ترین سناریو احتمالی کاردانو به تصویر کشیده شده است. همانطور که مشاهده می‌کنید، خریداران به زیبایی از سطح حمایتی ۴۰ سنت حمایت کردند و آن را بالا کشیدند. انتظار داریم روز‌های آینده نیز بازار با صعود همراه باشد و قیمت‌های بالاتری را ببیند. با این حال همان‌طور که در تصویر مشخص است مقاومت اصلی کاردانو خط روند نزولی بلند مدت آن است که می‌تواند از رشد بیشتر جلو‌گیری کند.

خط روند نزولی ممکن است کاردانو را وارد یک حرکت تراکمی کند، این تراکم می‌تواند قدرت لازم برای عبور از خط روند طولانی مدت کاردانو را بدست آورد. تا زمانی که خط روند نزولی پابرجاست، روند اصلی نزولی است و انتظار صعود بلند مدت نخواهیم داشت. 

  • اگر هولدر بلند مدت کاردانو هستید، در این شرایط نظاره‌گر بازار بودن بهترین تصمیم ممکن است.
  • اگر قصد خرید کاردانو را دارید با استفاده از استراتژی خرید پله‌ای می‌توانید، ریسک خود را کاهش داده.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا