تحلیل کاردانو، لمس سقف کانال نزولی، ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال کاردانو یا همان آدا، هفته گذشته را با صعود خوبی پشت‌سر گذاشت اما باری دیگر به خط روند نزولی خود برخورد کرده و از مامنتوم صعودی خود را کاسته است. خط روند نزولی فعلی از سقف تاریخی این ارز دیجیتال همراه قیمت بوده و بارها مانع رشد ارز دیجیتال آدا شده است. هم‌اکنون باری دیگر کاردانو به این خط روند برخورد کرده و احتمال اصلاح قیمت تا سطوح پایین‌تر بالاست. هم‌اکنون کاردانو با قیمت ۰.۵۵ سنت در حال معامله است که کندل روزانه آن به صورت پوشای نزولی تشکیل شده است.

 

نمودار روزانه کاردانو
نمودار روزانه کاردانو

 

همانطور که گفتیم، احتمال نزول قیمت از صعود آن بیشتر است. در صورتی که نزول اتفاق افتد، سطوح حمایتی کاردانو را قیمت‌های ۰.۴۹ و ۰.۴۳ و درنهایت ۰.۴۰ دلار تشکیل داده است. در صورت عکس این اتفاق و صعود کاردانو، بالاخره این ارز دیجیتال از خط روند نزولی خود خارج خواهد شد که بزرگترین سد قیمتی کاردانو است. در صورت خروج از خط روند نزولی، هدف فعلی روند صعودی می‌تواند سطح ۸۰ سنت باشد.

اندیکاتور RSI اوضاع نسبتا بهتری نسبت به دیگر رمزارز‌ها دارد. این اندیکاتور همچنان مامنتوم صعودی خود را حفظ کرده و بالای محدوده ۵۰ نوسان می‌کند. تا کنون سیگنال نزولی از RSI مشاهده نشده است.

به‌طور کلی ارز دیجیتال آدا در یک نقطه کور به سر می‌برد و نمی‌توان به طور قطع در مورد حرکت بعدی آن نظر داد. پس در این شرایط نظاره‌گر بازار بودن بهترین تصمیم ممکن است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا