تحلیل کاردانو، ثبات نسبی ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل کاردانو ۲۳ خرداد ۱۴۰۱. ارز دیجیتال کاردانو این بار برخلاف بازار درحال تجربه ثبات نسبی است. کاردانو که در یک کانال رنج در حال حرکت بود، همچنان کانال خود را حفظ کرده و ریزش‌های اخیر باعث از دست رفتن سطوح کلیدی آن نشد. این ارز دیجیتال از پروژه‌های مطرح بازار و آینده‌ دارترین‌ها است. در صورتی که ریزش بیت کوین متوقف شود، انتظار داریم کاردانو کانال فعلی را حفظ کرده و فاز کف‌سازی را شروع کند.

 

چارت روزانه کاردانو
چارت روزانه کاردانو

 

اندیکاتور RSI کاردانو یک روند صعودی تشکیل داده بود که با روند قیمتی واگرایی کامل داشت. هم‌اکنون خط روند صعودی آن با شکست مواجه شده که خود یک سیگنال نزولی محسوب می‌شود. با این حال اوضاع کلی اندیکاتور RSI کاردانو از دیگر رمز‌ارز‌ها بهتر است. اما اندیکاتور MACD مانند دیگر رمز‌ارز‌ها گارد نزولی گرفته و کراس نزولی خود را تشکیل داده است.

  • تا زمانی که حمایت پرایس اکشنی ۴۰ سنتی حفظ شده است، نمی‌توان با قطعیت نزول کاردانو به سطوح پایین‌تر را تایید کرد.
  • برای خرید کاردانو بهتر است صبر کنید تا تثبیت قیمت بالای حمایت دیده شود.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا