تحلیل کاردانوتحلیل

تحلیل کاردانو، پایان روند نزولی؟ ۲۲ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال کاردانو، در دو هفته اخیر اوضاع نسبتا خوبی را پشت سر گذاشته است. هم از نظر فنی شبکه وارد به بروز رسانی‌های جدیدی روبه‌رو شده است و هم از نظر قیمتی خریداران خود توانسته‌اند از این رمز ارز حمایت کنند. حال کاردانو به خط روند نزولی تاریخی خود رسیده که از سقف تاریخی ۳ دلار تاکنون باعث نزول این رمز ارز شده است. اگر کاردانو این‌بار موفق شود از سد این رمز ارز گذر کند، می‌تواند با فشار خرید بیشتری روبه‌رو شود. هم‌اکنون قیمت کاردانو در حدود ۵۰ سنت بوده و در ۲ هفته اخیر ۱۹ درصد رشد کرده است. با ادامه تحلیل کاردانو همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال کاردانو

اگر کاردانو این‌بار بتواند خط روند نزولی را بشکند، قدرت خرس‌ها کاش‌ پیدا کرده و این ارز دیجیتال می‌تواند سطوح بالا‌تری را لمس کند. مقاومت‌های فعلی کاردانو شامل سطوح زیر هستند:

  • خط روند نزولی در قیمت ۵۱ سنت
  • سطح استاتیک ۶۴ دلار
  • مقاومت کلیدی و اصلی ۸۰ سنت

در صورت شکست انتظار داریم کاردانو در میان مدت تا مقاومت کلیدی ۸۰ سنت رشد کند که فعلا می‌تواند هدف روند صعودی احتمالی باشد.

 

تحلیل کاردانو
تحلیل کاردانو

 

اگر سناریو برعکس اتفاق اوفتد و این خط روند باز هم مانع رشد قیمت شود، کاردانو یک بار دیگر حمایت ۴۰ سنت و حتی قیمت‌های پایین‌تر از آن را می‌تواند مشاهده کند. اگرچه در نقطه کنونی احتمال صعود بیشتر است، اما نمی‌توان سناریو نزول را نادیده گرفت.

اندیکاتور RSI نیز از قدرت بیشتر خریداران صحبت می‌کند، این اندیکاتور روند صعودی به خود گرفته و بالای محدوده ۵۰ نوسان می‌کند. رشد RSI می‌تواند باعث افزایش مامنتوم صعودی شود.

 

  • با وجود اینکه احتمال صعود بیشتر است، اما زمانی که خط روند پابرجاست نباید وارد معامله خرید شد. پس اگر قصد خرید کاردانو را دارید بهتر است تا شکست مقاومت صبر کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا