تحلیل کاردانو، تلاش برای حفظ سطح کلیدی، ۲۰ تیر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال کاردانو چیزی بیش از ۲ ماه است که به ریزش خود پایان داده و رو به حرکت ساید (خنثی) آورده است. در تحلیل کاردانو خواهیم دید که محدوده حمایتی ۴۰ سنت چطور به وظیفه خود عمل کرده و در حال حمایت قیمت است. در روز‌های گذشته کاردانو باری دیگر قرمز رنگ شده و درحال حرکت به سمت تست دوباره حمایت است. اگر باری دیگر گاو‌ها موفق به حمایت از محدوده ۴۰ سنت شوند انتظار یک صعود موقت دیگر از کاردانو خواهیم داشت.

 

تایم فریم روزانه کاردانو
تایم فریم روزانه کاردانو

 

همانطور که در تصویر مشاهده می‌‎کنید، حمایت بار‌ها از ریزش کاردانو جلو‌گیری کرده است. این ارز دیجیتال بیش از دو ماه است که در یک روند خنثی گیر‌ افتاده و از ریزش بیشتر جلو‌گیری کرده است. در کندل‌های اخیر می‌توان قدرت‌ گرفتن نسبی خرس‌ها را مشاهده کرد. اما تا زمانی که حمایت از دست نرفته نمی‌توان از ریزش بیشتر صحبت کرد.

اندیکاتور RSI سیگنال‌های خوبی نشان نمی‌دهد. مدت‌هاست که نمودار آن زیر سطح ۵۰ گیر کرده و توانایی گذر از آن را نداشته است. پس از تلاش آخر که با شکست همراه شد گارد نزولی گرفته و ممکن است به سطوح پایین‌تر نزول کند.

  • RSI نشان از ریزش بیشتر دارد، اما تا زمانی که سطح پرایس اکشنی ۴۰ سنت از دست نرفته نمی‌توان به سیگنال اندیکاتور اتکا کرد.
  • اگر قصد خرید کاردانو به دید میان‌ مدت دارید، حتما از حد ضرر استفاده کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا