تحلیل هفتگی کاردانو (ADA) ۲ خرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال کاردانو هفته‌ای آرام را پشسته سر گذاشته است. در حالی که کاردانو یا رمز‌ارز ADA به مهم‌ترین سطح کلیدی خود رسیدند، گویا آماده ورود به فاز انباشت و کف‌سازی هستند. در حال حاضر محتمل‌ترین سناریو پیش روی کاردانو حرکت ساید بین ۲ سطح ۰.۳۰ دلار و ۰.۸۰ دلار است.

درصورتی که حمایت ۰.۳۰ دلار موفق به نگهداشتن قیمت نشود، اوضاع خوبی در انتظار کاردانو نخواهد بود و این ارز دیجیتال پس از رشد چشمگیر خود به قیمت ۲ سال پیش خواهد رسید.

 

نمای روزانه کاردانو
نمای روزانه کاردانو

 

در تصویر ۲ سناریو احتمالی از آینده قیمت کاردانو آورده شده است. سناریو اول که حرکت ساید بین ۲ محدوده کنونی است از احتمال بیشتری برخوردار است. در حال حاضر کف‌سازی آدا در این محدوده بهترین اتفاق برای این ارز دیجیتال می‌تواند باشد.

 

کاردانو تایم فریم هفتگی
کاردانو تایم فریم هفتگی

 

اگر نمودار کاردانو را از حالت لگاریتمی خارج کنیم و به‌صورت عادی نگاه کنیم، میبینیم که رمز ارز ADA تقریبا به کف قیمتی خود رسیده است. آدا که طی ۲ سال از چند سنت تا ۳ دلار رشد کرده بود، هم‌اکنون تمام رشد خود را پس گرفته است. اگر به ارز دیجیتال کاردانو علاقه‌مند هستید امروز بهترین فرصت برای سرمایه‌گذاری در این رمز‌ارز است.

  • قیمت‌‌های کنونی برای خرید کاردانو کم ریسک هستند، با مدیریت سرمایه رعایت حد ضرر یا خرید پله‌‌ای می‌توانید به این رمز‌ارز ورود کنید.
  • هیچگاه تمام سرمایه خود را وارد یک دارایی نکرده و حتما سبد سرمایه‌گذاری تشکیل دهید.
تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا