تحلیل کاردانو، شکست حمایت کلیدی؟ ۱۸ مهر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال کاردانو که بیش از ۴ ماه بالای سطح حمایت کلیدی ۴۱ سنت نوسان کرده بود، گویا قصد شکست این سطح را دارد. اگر این سطح نتواند مانع ریزش کاردانو شود، اوضاع برای این رمز ارز سخت‌تر خواهد شد. در این صورت باید شاهد افزایش فشار فروش‌های هیجانی و نزول بیشتر قیمت باشیم. با اینکه هم‌اکنون قیمت در تلاش برای شکست حمایت است، اما شکست آن فعلا معتبر نیست و باید منتظر تایید و تثبیت آن ماند. هم‌اکنون کاردانو با قیمت ۴۱ سنت در حال معامله است. برای بررسی دقیق‌تر این رمز ارز با ادامه تحلیل کاردانو همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال کاردانو

اهمیت حمایت کلیدی ۴۱ سنت را در تصویر زیر می‌توانید مشاهده کنید. اگر این سطح با شکستی معتبر روبه‌رو شود، روز‌هایی خوبی در انتظار کاردانو و سرمایه‌گذاران آن نخواهد بود. حمایت خریداران از این سطح اهمیتی کلیدی دارد. با شکست حمایت هیجانات افزایش یافته و فشار فروش بالا خواهد رفت. در این صورت کاردانو حتی می‌تواند تا قیمت ۲۰ سنت نیز ریزش کند.

 

تحلیل کاردانو
تحلیل کاردانو

 

اندیکاتور RSI نیز میل به نزول از خود نشان داده است. مامنتوم آن کاملا نزولی بوده و در حال رسیدن به منطقه اشباع است. همانطور که می‌دانید حرکت به سمت مناطق اشباع می‌تواند باعث بروز تحرکات هیجانی در قیمت شود. پس بسیار مراقب معاملات خود در ارز دیجیتال کاردانو باشید. تا زمانی که واگرایی خاصی در RSI دیده نشود نمی‌توان به صعود آن خوش‌بین بود.

 

  • فعلا کاردانو در این نقطه مناسب خرید نیست. همچنین از آن جایی که شکست تایید نشده، معامله فروش نیز پر ریسک است. در شرایط فعلی بهتر است نظاره‌گر باشید تا تایید‌هایی بیشتری از حرکت آینده کاردانو دریافت کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا