تحلیل کاردانو، کاهش حجم معاملات، ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال کاردانو مدت‌هاست در روندی خنثی به‌سر می‌برد. این روند خنثی در روز‌های اخیر با کاهش حجم معاملات، بی رمقی معامله‌گران و سردرگمی نیز همراه شده است. با وجود اینکه کاردانو همچنان بالای اصلی‌ترین حمایت خود در حال معامله است، اما رمقی هم به صعود در آن دیده نشده است. برای شماهده جزئیات بیشتر در تحلیل کاردانو تا انتهای ویدیو همراه ما باشید.

 

نمودار روزانه کاردانو
نمودار روزانه کاردانو

 

بی رمقی و بلاتکلیفی در قیمت کاردانو کاملا واضح است. حجم معاملات نزول کرده و تمایل به حرکت در قیمت دیده نمی‌شود. انتظار داریم این کم رمقی با یک حرکت قدرتمند شکسته شود. اگر این حرکت به سمت بالا باشد، اولین ایستگاه آن خط روند نزولی بلند مدت و اگر به سمت نزول باشد حمایت استاتیک ۴۰ سنت است.

اگر کاردانو موفق شود از زیر خط روند نزولی یک ساله خود خارج شود. اوضاع بهتری در انتظار آن خواهد بود و می‌تواند تا اهداف بالاتری مانند ۸۰ سنت حرکت کند.

با وجود بلاتکلیفی بازار، اندیکاتور RSI بالای سطح ۵۰ در نوسان است که می‌تواند برای مامنتوم صعودی قیمت کمک کنند باشد. حال باید دید چه سرنوشتی در انتظار کاردانو خواهد بود.

  • هم‌اکنون این ارز دیجیتال نه در موقعیت خرید و نه فروش قرار دارد. در زمان بلاتکلیفی نظاره‌گر بودن بهترین تصمیم ممکن است.
تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.

 

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا