تحلیل کاردانو، قدرت گرفتن دوباره؟ ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال کاردانو در هفته گذشته پس از برخورد به مهم‌ترین سطح حمایتی خود با قدرت خریداران مواجه شده و ریزش‌های اخیر خود را کمی بازیابی کرد. کندل هفتگی هفته گذشته کاردانو با ۱۷ درصد مثبت بسته شد و شروع هفته جدید نیز تاکنون با ۱۲ درصد رشد همراه بوده است.

انتظار شروع یک روند صعودی بلند مدت از کاردانو و کلیت بازار نداریم. احتمال حرکت رنج در کانال کنونی که در تصویر نمایش داده شده است بسیار بالاست. 

 

تحلیل کاردانو، تایم فریم هفتگی
تحلیل کاردانو، تایم فریم هفتگی

 

در حال حاضر مهم‌ترین مقاومت کاردانو در قیمت ۰.۸۰ دلار قرار دارد. احتمال شکست مقاومت بسیار پایین است. ( ممکن است شکست جعلی داشته باشیم). انتظار داریم این رمز‌ارز چند ماه آینده را با حرکت ساید در کانال نشان‌داده شده سپری کند.

اندیکاتور RSI مدت‌هاست که در یک روند نزولی بلند مدت قرار گرفته. خروج از خط روند نزولی در تایم فریم هفتگی، مهم‌ترین نشانه‌ برای رشد این ارز دیجیتال است.

 

  • در این لحظه کاردانو در موقعیت معامله قرار ندارد، بهتر است صبر کنید تا تکلیف قیمت با مقاومت ۰.۸۰ دلاری  مشخص شود.
  • مدیریت سرمایه، از مهم‌ترین الزامات حضور در بازار مالی است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا