تحلیل کاردانوتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل کاردانو، قدرت‌نمایی نسبی، ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال کاردانو که در تحلیل هفته گذشته به سطح مهم‌ترین حمایت خود رسیده بود، حال با صعود همراه شده است. صعود کاردانو در حالی رخ داد که کلیت بازار رمز ارز‌ها با ریزش یا ضعف در خریدار مواجه شده است. کاردانو با صعود خود به جنگ خط روند نزولی بلند مدت خود رفته که در صورتی پیروزی اوضاع برای این رمز ارز می‌تواند بهتر شود. هم‌اکنون قیمت کاردانو در حدود ۵۰ سنت بوده که از کف هفته گذشته ۱۷ درصد رشد کرده است. با ادامه تحلیل کاردانو همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال کاردانو

همانطور که در تصویر مشخص است. خریداران کاردانو آماده جنگی با خط روند نزولی شده‌اند. در صورت پیروزی بهترین اتفاق رقم خواهد خورد و این ارز دیجیتال می‌‌تواند سطوح بالاتر خود را باز پس بگیرد. در غیر این صورت باری دیگر برای تست حمایت ۴۰ سنت و حتی سطوح پایین‌تر باز خواهد گشت. با این احتمال صعود و شکست خط روند بالاتر دیده می‌شود.

 

نمودار روزانه کاردانو
نمودار روزانه کاردانو

 

در صورت خروج از خط روند، اهداف کاردانو سطوح: ۶۰ و سپس ۸۰ می‌تواند باشد. مقاومت کلیدی بعدی سطح ۸۰ است که گذر از آن حتی می‌تواند این ارز دیجیتال را به سمت سقف‌های قیمتی خود هدایت کند.

اندیکاتور RSI نیز از قدرت خریداران صحبت می‌کند. برخلاف کلیت بازار سطح ۵۰ را پس گرفته و حرکت آن کاملا صعودی است. این مامنتوم صعودی می‌‌تواند به شکست خط روند کمک شایانی کند.

  • برای خرید کاردانو بهتر است تا شکست کامل و پول بک خط روند نزولی صبر کنید. زیرا هنوز مقاومت خط روند پابرجا است.
  • در صورت خرید حتما مدیریت ریسک و سرمایه را رعایت کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
۵/۵ - (۱ امتیاز)

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا