تحلیل کاردانو، پایانی بر ریزش‌ها؟ ۱۲ مهر ۱۴۰۱

کاردانو به کف حمایت کلیدی خود نزدیک شده است. حمایتی که روندی خنثی برای بیش از ۴ ماه به وجود آورده است. انتظار داریم این حمایت باری‌دیگر به وظیفه خود عمل کند و قیمت راه به سمت بالا هل بدهد، اما اگر این سناریو بی‌اعتبار شود، کاردانو برای لمس سطوح پایین‌تر نزولی خواهد شد که می‌تواند آینده این رمز ارز را دچار مشکل کند. هم‌اکنون کاردانو با قیمت ۴۳ سنت در حال معامله است که به کف‌ترین قیمت ۲ سال گذشته رسیده است. برای بررسی دقیق‌تر با ادامه تحلیل کاردانو همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال کاردانو

همانطور که گفتیم و در تصویر زیر نیز مشخص است. دو سناریو احتمالی را می‌توان برای کاردانو در نظر گرفت. سناریو اول حمایت خریداران از سطح فعلی و صعود به سمت سقف کانال خنثی. سناریو دوم نیز شکست حمایت و شروع یک روند نزولی جدید با افزایش فشار فروش. سناریو دوم می‌تواند اوضاع را برای این ارز دیجیتال سخت‌تر و سخت‌تر کند. اما اگر سناریو اول اتفاق اوفتد، کاردانو می‌تواند به نزول‌های طولانی مدت خود پایان دهد و با ادامه حرکت خنثی مهر تاییدی بر کف‌سازی در محدوده فعلی زند. این سناریو در بازار خرسی بهترین حالت ممکن بوده و می‌تواند کاردانو را برای صعود‌های آینده آماده کند.

 

تحلیل کاردانو
تحلیل کاردانو

 

مقاومت‌های کاردانو برای صعود، خط روند نزولی کوتاه مدت که با نقطه چین مشخص شده و سپس میانگین متحرک ۱۰۰ روزه هستند. با عبور از این دو مقاومت می‌توان به آینده کاردانو امید بیشتری داشت.

اندیکاتور RSI نیز همچنان زیر محدوده پنجاه است اما کمی به سمت بالای خم شده و می‌توان تمایلات صعودی را در آن دید. اگر این اندیکاتور بتواند خود را بالای سطح ۵۰ نثبیت دهد. انتظار برای صعود بیشتر خواهد شد.

  • در نقطه فعلی خرید کاردانو با رعایت حد ضرر و مدیریت سرمایه می‌تواند کم ریسک باشد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا