تحلیل کاردانو، شروع فشردگی قیمت، ۱۲ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال کاردانو که در ماه‌های اخیر بازار خرسی بهتر از دیگر دارایی‌ها عمل کرده است. همچنان در کانال ساید خود در حرکت است.در تحلیل کاردانو خواهیم دید که قیمت در حال ورود به فاز فشردگی است که پس از طی کردن آن می‌تواند قدرت کافی برای شکست روند نزولی خود را بدست آورد. هم‌اکنون کاردانو با قیمت ۵۰ سنت در حال معامله است که با فاصله ۲۰ درصدی از کف خود قرار دارد.

 

نمودار روزانه کاردانو
نمودار روزانه کاردانو

 

سناریو احتمالی حرکت کاردانو در تصویر کشیده شده است. همانطور که از ماه‌ها پیش گفتیم، احتمال اینکه حمایت ۴۰ سنت کف نهایی کاردانو باشد بسیار بالاست. انتظار داریم این ارز دیجیتال وارد یک محدوده تراکمی بین خط روند نزولی و کف حمایت استاتیک خود شود. همانطور که می‌دانید تراکم در نوسانات قیمت باعث جمع شدن فنر قیمتی و بدست آوردن قدرت لازم برای جهش خواهد شد. در صورتی که این جهش به سمت بالا انجام شود، کاردانو بالاخره از این خط روند نزولی یک ساله خود رهایی پیدا خواهد کرد.

اندیکاتور RSI درحال تثبیت بالای سطح ۵۰ است. این نشانه صعودی برای عبور قیمت از خط روند نزولی است. بهترین سناریو ادامه نوسانات RSI بالای سطح ۵۰ است که نشان ‌دهنده افزایش قدرت خریداران در این ارز دیجیتال می‌باشد.

  • اگر قصد سرمایه‌گذاری بلند مدت در کاردانو را دارید با رعایت مدیریت سرمایه، به‌صورت پله‌ای می‌توانید یک پله وارد شوید.
  • اگر برای معامله کوتاه مدت قصد خرید دارید، هم اکنون کاردانو در موقعیت خرید قرار ندارد. بهتر است تا تثبیت قیمت صبر کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا