اخبار آلت‌کوین‌ها

چارلز هاسکینسون: خزانه ۷۲۳ میلیون دلاری کاردانو در ADA غیرمتمرکز است و فقط در حال رشد است

خالق IOHK و Cardano در پاسخ به توییت یکی از بنیانگذاران dcSpark، به جامعه ADA در مورد Cardano Treasury که از توسعه دهندگانی که در Cardano ایجاد می کنند پشتیبانی می کند، یادآوری کرد. چارلز هاسکینسون اظهار داشت که خزانه داری غیرمتمرکز است و از ۷۲۳ میلیون دلار فعلی در ADA رشد خواهد کرد. Sebastien Guillemot، یکی از بنیانگذاران dcSpart، در توییتی اعلام کرد که این شرکت به لطف خزانه داری که در حال حاضر دارای سه چهارم میلیارد دلار در ADA است، موفق شده است بر روی ساخت پروژه های خود بر اساس Cardano تمرکز کند.

این نه تنها dcSpark بلکه توسعه دهندگان دیگر نیز هستند که می توانند بدون وقفه به لطف کمک مالی Cardano کار کنند.

سال گذشته، dcSpark اعلام کرد که در حال ساخت اولین زنجیره جانبی برای Cardano است که شبکه را قادر می‌سازد با سایر بلاکچین‌ها تعامل داشته باشد. علاوه بر این، dcSpart اظهار داشت که روی Fracada نیز کار می کنند. با استفاده از زبان برنامه نویسی Cardano’s Plutus، Fracada اجازه می دهد NFT ها را به کسری تبدیل کنند. این به کسانی که توانایی خرید یک توکن غیرقابل تعویض را ندارند (که اغلب میلیون‌ها دلار به صورت کریپتو هزینه دارد) امکان می‌دهد فقط بخشی از آن را دریافت کنند.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا