اخبار آلت‌کوین‌ها

بنیانگذار کاردانو: راه اندازی Vasil Hard Fork تا پایان می

چارلز هاسکینسون ، بنیانگذار Cardano ، بیان کرده است که Vasil Hard Fork طبق برنامه باقی می ماند. کاردانو و پلتفرم قرارداد هوشمند آن، پلوتوس، قرار است در ۲۹ ژوئن در Vasil Hard Fork پیشرفت‌های قابل توجهی داشته باشند. برای این منظور، IOHK اشاره می‌کند که شبکه آزمایشی ممکن است تا پایان ماه می راه‌اندازی شود.

هاسکینسون انتظارات مثبت خود را از ارتقای Vasil Hard Fork ابراز کرده است که ممکن است “بهبود عملکرد گسترده ای برای Cardano” و قابلیت های قرارداد هوشمند آن ارائه دهد.

به‌روزرسانی آینده Vasil چهار CIP مختلف را معرفی می‌کند: CIP-31 (ورودی‌های مرجع)، CIP-32 (مقصدهای درون خطی)، CIP-33 (اسکریپت‌های مرجع) و CIP-40 (خروجی‌های وثیقه)، که توسط IOHK به اشتراک گذاشته شده است.

 

Cardano به‌روزرسانی‌های هفتگی توسعه را به اشتراک می‌گذارد

در به‌روزرسانی هفتگی توسعه ، IOHK خاطرنشان می‌کند که همه دست‌ها برای آماده‌سازی رویداد Vasil Hard Fork در ژوئن باقی می‌مانند. اشاره می‌کند که پیشرفت‌هایی در آزمایش‌های لوله‌کشی و بهبود ثبت گزارش حاصل شده است.

همچنین کار روی ادغام UTXO HD آغاز شده است که بر تست کردن و جریان های کاری حل مشکل تمرکز دارد. Cardano می‌گوید هشت گره IOG را مجدداً در شبکه آزمایشی P2P مستقر کرده و ۵۱ SPO از پیش ثبت‌شده را برای ارزیابی عملکرد شبکه آزمایشی و اشتراک‌گذاری بازخورد اضافه کرده است.

در طول هفته، Cardano نسخه جدیدی از کیف پول Daedalus را به نام Daedalus 4.10.0 اعلام کرد که نمایش توکن های بومی ناشناس را بهبود می بخشد و پشتیبانی از محیط توسعه ویندوز را اضافه می کند و همچنین مشکل جفت شدن Ledger Nano S در ویندوز را برطرف می کند. در همان هفته، تیم Hydra نسخه ۰.۵.۰ را به کار گرفت.

IOHK همچنین پیش رفت و آمارهای مربوط به رشد شبکه را در نمودار ارائه شده به اشتراک گذاشت. در حال حاضر، ۹۳۷ پروژه در کاردانو در حال ساخت است، از ۹۲۵ پروژه قبلی. هشتاد و چهار پروژه اخیراً در Cardano راه‌اندازی شده است، در حالی که تعداد پروژه های NFT به ۵۵۴۹ می رسد. در طول هفته، Github در مجموع ۲۶۰۹ اتصال داشته است، در حالی که توکن های بومی Cardano به ۴.۷ میلیون افزایش یافته است.

بر اساس داده‌های CoinMarketCap ، در زمان انتشار، ADA با کاهش ۱۲.۹۶ درصدی به ۰.۵۰۷ دلار رسید.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا