اخبار آلت‌کوین‌ها

کاردانو در بالاترین نقطه با افزایش ۴ درصدی قیمت ADA

با رسیدن پرچم کاردانو به قله اورست، بنیانگذار کاردانو، چارلز هاسکینسون ، فداکاری جامعه را ستوده است. مدیر عامل IOHK با تمجید از جامعه قوی کاردانو می گوید: «ما بازاریابی کردیم. اکنون سه میلیون عضو دارد و در حال رشد است.

با توجه به حساب توییتر Cardano Insights، ردیت فرعی پروژه به ۷۰۰۰۰۰ کاربر نزدیک می شود. به طور کلی، کاردانو اکنون ۹۳۷ پروژه در حال توسعه دارد که از ۹۲۵ قبلی افزایش یافته است.

کاردانو اخیراً ۸۴ پروژه منتشر کرده است، در حالی که تعداد کل پروژه های NFT به ۵۵۴۹ می رسد. طبق آخرین آمار منتشر شده توسط IOHK، توکن های بومی Cardano نیز به ۴.۷ میلیون افزایش یافته است.

اکشن قیمت کاردانو

کاردانو در هفته گذشته به پایین‌ترین سطح خود یعنی ۰.۳۹ دلار سقوط کرد، زیرا بازار ارزهای دیجیتال با فروش ارز مواجه شد. کاردانو بهبود یافت و پس از سه روز حضور در بازار سبز، در ۱۶ می به بالاترین رقم ۰.۶۱۳ دلار رسید. کاردانو در حال حاضر پس از افزایش بیش از ۴ درصدی در طول روز، در حال از دست دادن جایگاه خود است. Cardano در زمان انتشار ۰.۵۵۳ دلار معامله می شد، پس از رسیدن به بالاترین سطح روزانه ۰.۶۱۳ دلار.

Santiment در تحلیل‌های زنجیره‌ای، به افزایش فعالیت نهنگ‌ها برای هفتمین ارز دیجیتال بزرگ در آخر هفته اشاره کرد که در جهش سه روزه منعکس شد.

نهنگ‌های کاردانو دیروز معاملات زیادی را نشان دادند، زیرا قیمت‌ها بین ساعت ۸ صبح تا ۱۲ بعد از ظهر UTC به ۰.۴۰ دلار رسید.

طبق داده‌های DefiLlama ، اکوسیستم Cardano DeFi از ۱۳ می تقریباً ۲۰ میلیون دلار سرمایه جذب کرده است. این در افزایش کل ارزش قفل شده (TVL) از حدود ۱۱۸ میلیون دلار در ۱۳ می به ۱۳۷ میلیون دلار در ۱۶ می منعکس شده است. Cardano در حال ثبت تغییر مثبت ۲۴ ساعته نزدیک به ۶٪ در مقدار کل قفل شده (TVL) خود است.

بدون گنجاندن توکن های حاکمیتی سهام در ارزیابی TVL، TVL کاردانو حدود ۱۷۴.۷۴ میلیون دلار است. اگرچه این افزایش ممکن است ناچیز به نظر برسد، TVL کاردانو (شامل سهام) از زمانی که در ۲۸ مارس به ۴۳۴.۷۴ میلیون دلار رسید، به طور پیوسته کاهش یافته است.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا