Cardano با ۷۰۰۰۰۰ کاربر روبرو می شود

با توجه به حساب توییتر Cardano Insights، این پروژه در آستانه تجلیل از ۷۰۰۰۰۰ کاربر در subreddit خود است زیرا تعداد کیف پول های باز شده در شبکه از ۳.۶ میلیون فراتر رفته است.

انتظار می رود که جامعه کاردانو تا حدود دو هفته دیگر شاهد ملحق شدن ۷۰۰۰۰۰ کاربر به subreddit باشد که شبکه کاردانو را به یکی از بزرگترین جوامع رمزنگاری در سایت تبدیل می کند.

 

Cardano Insights همچنین اضافه کرد که اکثر کاربران علاقه مند به بلاک چین از کیف پول های قدیمی بدون پشتیبانی از برنامه های غیرمتمرکز استفاده می کنند که عامل اصلی توسعه بیشتر شبکه شد.

 

در حالی که افزایش تعداد کاربران reddit ممکن است منعکس کننده احساسات مثبت معامله گران یا سرمایه گذاران ADA نباشد، هنوز یک عامل اساسی قوی است که به نفع رشد و توسعه سریع شبکه صحبت می کند.

 

عملکرد بازار ADA

علیرغم رشد بنیادی پروژه، کاردانو هنوز نتوانسته عملکرد مثبت بازار را به جدول بیاورد، زیرا ارز دیجیتال زیربنایی شبکه بیش از ۸۰ درصد از ارزش خود را از سپتامبر از دست داده است و در عین حال نتوانسته است وارد روند بهبودی شود.

بیت کوین طولانی ترین روند نزولی خود را از اوایل سال ۲۰۱۵ به ثبت رساند
در دوره دسامبر تا مارس، ADA حداقل سه تلاش برای شکستن روند نزولی عظیم با ورود به یک رالی کوتاه مدت ۲۰ تا ۴۰ درصدی داشت که باید به کاتالیزوری برای عقب نشینی تبدیل می شد، اما به دلیل فشار شدید فروش موفق به انجام این کار نشد. ناشی از سودآوری پایین دارایی است.

بر اساس داده‌های موجود از IntoTheBlock که دیگر در دسترس نیست، سودآوری Cardano نزدیک به یکی از پایین‌ترین سودآوری‌ها در بازار ارزهای دیجیتال بود. در مقایسه با ۶۰ درصدی اتریوم، سودآوری ADA زیر ۱۵ درصد باقی ماند و آن را به یکی از بدترین دارایی‌های دیجیتالی تبدیل کرد.
امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا