لغو قرارداد وویجر با بایننس ایالات متحده

با توجه به وویجر که اکنون از بین رفته است، Binance US نامه‌ای به این شرکت ارسال کرده است که قرارداد خرید دارایی را فسخ می‌کند. در حالی که این اطلاعیه برای وویجر ناامیدکننده بود، این شرکت اظهار داشت که مشتریانش همچنان پول نقد و ارز دیجیتال خود را از طریق توزیع مستقیم از طریق پلتفرم وویجر دریافت خواهند کرد.

 

قرارداد خرید دارایی وویجر با بایننس ایالات متحده لغو شد

در اواخر سال ۲۰۲۲، بایننس فاش کرد که شرکت تابعه آمریکایی آن قراردادی میلیارد دلاری با Voyager Digital Ltd برای به دست آوردن دارایی‌های آن منعقد کرده است. علیرغم اعتراضات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، خرید پس از دریافت تاییدیه دادگاه اجازه داده شد تا ادامه یابد. با این حال، در ۲۵ آپریل ۲۰۲۳، وویجر فاش کرد که این معامله دیگر پیش نمی‌رود.

 

امروز نامه‌ای از بایننس ایالات متحده دریافت کردیم مبنی بر فسخ قرارداد خرید دارایی! وویجر از طریق توییتر اعلام کرد، در حالی که این توسعه ناامیدکننده است، طرح فصل ۱۱ ما امکان توزیع مستقیم پول نقد و کریپتو را به مشتریان از طریق پلتفرم Voyager می‌دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا