مرکز تحقیقات ارزهای دیجیتال پلیس کانادا

سرویس پلیس شهر کلگری کانادا در حال راه‌اندازی یک مرکز تحقیقات ارزهای دیجیتال با مشارکت شرکت تحلیلی بلاکچین Chainalysis برای کمک به مبارزه با جرایم کریپتویی است. Chainalysis توضیح می‌دهد که این مرکز مجری قانون را قادر می‌سازد تا با جرم و جنایتی که با استفاده از فناوری بلاکچین روی می‌دهد مقابله کند.

 

مرکز تحقیقات ارزهای دیجیتال کانادا

سرویس پلیس کلگری، بزرگترین شهر در آلبرتا در غرب کانادا و بزرگترین منطقه در پریری، هفته گذشته اعلام کرد که در حال ایجاد یک مرکز تحقیقات ارزهای دیجیتال است.

 

در این اطلاعیه توضیح داده شده است:

سرویس پلیس کلگری در حال وارد شدن به یک همکاری منحصر به فرد با Chainalysis، یک پلتفرم جهانی داده بلاکچین، برای کمک به مبارزه با جرایم کریپتویی است.

 

پلیس خاطرنشان کرد:

ایجاد و اجرای مرکز تحقیقات ارزهای دیجیتال غرب کانادا، توانایی ما را برای تضمین امنیت عمومی شهروندان، امکان پلیس پیشگیرانه، افزایش مهارت‌های تحقیقاتی فنی و ارائه منابع آموزشی متخصص برای اجرای قانون را تقویت می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا