اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کویناخبار هک و امنیت

صرافی کانادایی Coinberry از کاربران شکایت می‌کند!

صرافی کریپتو کانادایی Coinberry که بخشی از Wonderfi کوین اولری است، از ۵۰ مشتری به دلیل بازنگرداندن بیت کوینی که بدون پرداخت پول در خلال یک نقص نرم‌افزاری به دست آورده اند شکایت کرده است. صرافی Coinberry با تمام ۵۴۶ کاربر ثبت‌شده تحت تأثیر از طریق ایمیل پیام داد و خواستار بازگرداندن بیت کوین‌های سوءاستفاده‌شده شد.

 

Coinberry از کاربران برای بازنگرداندن بیت‌کوین شکایت می‌کند

صرافی ارز دیجیتال کانادایی Coinberry از مشتریان خود که از نقص نرم‌افزاری آن سوء استفاده کرده و بیت کوین را بدون پرداخت پول به دست آورده اند، شکایت کرده است. Coinberry، یک پلتفرم تجارت رمزنگاری تنظیم شده، متعلق به Wonderfi Technologies Inc مستقر در ونکوور است، شرکتی که توسط کوین اولری، ستاره Shark Tank حمایت می‌شود.

 

این دادخواست که در ماه ژوئن در انتاریو تنظیم شد، توضیح می‌دهد که در طی یک ارتقاء نرم‌افزاری در سال ۲۰۲۰، Coinberry به طور تصادفی به کاربران اجازه داد بیت کوین را با دلارهای کانادایی خریداری کنند که به درستی به حساب‌هایشان منتقل نشده بود.

 

صرافی توضیح داد که در خلال نقص نرم‌افزاری، مشتریان می‌توانند انتقال الکترونیکی Interac را آغاز کنند، مبلغی را که به حساب‌های Coinberry خود واریز می‌شود، دریافت کنند، بیت کوین بخرند، سکه‌ها را به خارج منتقل کنند و انتقال الکترونیکی اصلی را لغو کنند. با انجام این کار، آنها وجوه خود را حفظ کردند در حالی که بیت کوین رایگان دریافت کردند.

 

به گفته Coinberry، تعداد ۵۴۶ کاربر توانستند در مجموع حدود ۱۲۰ بیت کوین را بدون پرداخت هزینه قبل از رفع مشکل نرم‌افزاری به دست آورند. در دادخواست آمده است:

Coinberry با تمام ۵۴۶ کاربر ثبت‌شده تحت تأثیر از طریق ایمیل تماس گرفت و خواستار بازگرداندن بیت کوین‌های سوءاستفاده‌شده شد.

 

در این شکایت آمده است:

Coinberry توانست بازگشت تقریباً ۳۷ بیت‌کوین سوءاستفاده شده از ۲۷۰ کاربر ثبت‌شده را تضمین کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا