اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کویناخبار جهان

فراخوان برای ایجاد ارز دیجیتال مشترک آفریقایی

رئیس یک بانک مرکزی منطقه ای آفریقا، Herve Ndoba، از هیئت مدیره بانک می خواهد که یک ارز دیجیتال مشترک را معرفی کنند. در همان زمان، این بانک هشدار داد که قانون بیت کوین جمهوری آفریقای مرکزی با قوانین منطقه ناسازگار است. در همین حال، فعالان کنیایی گفته اند که ارزهای رمزنگاری شده به طور بالقوه می توانند راه های جدیدی برای کسب درآمد برای جوانان ایجاد کنند. آخرین رتبه‌بندی Visual Capitalist از کشورهایی با بالاترین ریسک نکول در سال ۲۰۲۲ نشان می‌دهد که غنا در رتبه اول آفریقا و رتبه دوم در سطح جهانی قرار دارد.

 

قانون بیت کوین جمهوری آفریقای مرکزی، رئیس بانک مرکزی را مجبور به ایجاد یک ارز دیجیتال مشترک می کند

رئیس بانک کشورهای آفریقای مرکزی (BCAS)، هروه ندوبا، به هیئت مدیره بانک مرکزی منطقه گفته است که باید یک ارز دیجیتال مشترک ایجاد کند که توسط شش کشور متعلق به اتحادیه پولی آفریقای مرکزی (CAMU) استفاده شود. Ndoba طبق گزارش‌ها از BCAS می‌خواهد که یک چارچوب قانونی مشترک برای تنظیم ارزهای دیجیتال نیز ایجاد کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا