نظر کیتلین لانگ درباره اقدامات فدرال رزرو

کیتلین لانگ، مؤسس بانک کاستودیا، نسبت به طرفداری که ظاهراً فدرال رزرو و موسسات سیستم مالی ایالات متحده به مدیران فعلی نشان می‌دهند، انتقاد کرده است. به گفته لانگ، رگولاتورها هنگام اجازه دادن به مؤسسات مالی مستقر برای ارائه خدمات به بازار ارزهای دیجیتال و دسترسی به ابزارهایی مانند حساب‌های اصلی فدرال رزرو، استانداردهای دوگانه‌ای را اعمال کرده اند.

 

کیتلین لانگ، مدیرعامل Custodia، فدرال رزرو ایالات متحده را به سوگیری فعلی متهم کرد

کیتلین لانگ، موسس و مدیر عامل بانک کاستودیا، اعلام کرده است که فدرال رزرو ایالات متحده و سایر تنظیم‌کننده‌ها در هنگام ارائه ابزارهای مبتنی بر ارزهای دیجیتال در بازار ایالات متحده، طرفداران آن‌ها هستند. در مصاحبه اخیر، لانگ، که بخشی از کمیته منتخب بلاکچین وایومینگ بود، اعلام کرد که با مشارکت کاخ سفید در این فرآیند، یک سرکوب هماهنگ علیه ارائه‌دهندگان خدمات بانکداری ارزهای دیجیتال وجود دارد.

 

او اظهار داشت:

جالب بود که پس از اقدامات نظارتی علیه بازیگران تثبیت شده در صنعت کریپتو، شرکت‌های بزرگی مانند Charles Schwab ،Citadel Securities و Fidelity Digital Assets راه‌اندازی EDX، یک صرافی ارزهای دیجیتال را اعلام کردند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا